У Білому Камені змагалися на козацьких забавах “Соколине гніздо” (відео)

29 липня 2012 року у селі Білий Камінь, на Золочівщині, відбулися козацькі забави  “Соколине гніздо”. У заході взяли участь молоді учасники  із Білого Каменя, з міста Золочева та сусідніх сіл.

Організаторами заходу були:  Золочівська молодіжна громадська організація «Сокіл» за підтримки ВО “Свобода”, Інформаційний портал “Золочів.нет”, магазин «Квест», магазин “Com.service”.

Розпочалося дійство з туристично-спортивних змагань. П’ять команд-учасниць демонстрували спритність, силу та кмітливість, а їх друзі забезпечили гучну підтримку. Молодь змагалася за  те, хто краще вміє  споруджувати намет та розпалювати багаття. Окрім цього стрибали в мішках, долали смугу перешкод, перетягували канати, піднімали гирі та визначали найсильніших капітанів команд.  У запеклій боротьбі командна «Білий Камінь А» отримала перемогу, друге місце завоювала команда «Черемошня». Переможці отримали грамоти та подарунки.

Згодом святкування з стадіону перемістилося до центральної частини села, де всі бажаючі мали змогу спробувати справжній козацький куліш.

Читайте також:

Відео огляд: “Козацькі забави 2012″ у Золочеві

Фестиваль «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» у м. Судова Вишня

У таборі “Сокіл” відзначили Свято Героїв

Залишити відповідь

Next Post

Львів'янка Яна ШЕМЯКІНА завоювала перше "золото" для України на Олімпійських іграх

Золота медаль Шемякіної стала для збірної України першою нагородою найвищого гатунку на Іграх-2012. Член української збірної, шпажистка Яна Шемякіна 30 липня завоювала золоту олімпійську медаль на Олімпійських іграх в Лондоні. У фіналі українка зійшлася з німкенею Брітт Хайдеманн. У додатковий час Шемякіна зуміла довести рахунок до 8:9 на свою користь. […]