У Андрія Гергерта виявили рак

У Андрія Гергерта – командира «Аратти» 8-го батальйону “Української добровольчої армії” виявили рак шлунку.

“Просимо допомогти врятувати життя нашого командира Андрій Гергерт Andriy Gergert Друга Червня. Страшний діагноз – рак шлунку! Ситуація дуже складна. На даний час комбат перебуває на операційному столі.

Просимо допомогти фінансово. Лише на картку ПриватБанку 4627055110009379 Гергерт Андрій Валерійович.

Когось війна вирвала з цього світу кулею, а з когось висмоктує життя по краплині. Не дозволимо вирвати Комбата від родини та чотирьох його дітей! Той, хто жертвував собою заради України, потребує допомоги сьогодні від нас!”, – повідомляють у батальйоні Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії.

Згодом у батальйоні додали детальніше про ситуацію зі станом здоров’я нашого Комбата:

“Вчора Andriy Gergert Андрій Гергерт провели лапароскопію — метод медичної діагностики із застосуванням елементів операції та оптичних приладів. Також сьогодні Комбат переніс ще одне хірургічне втручання – вшили спеціальний порт у вену біля ключиці.
Лікарі зазначають, що в даному випадку, хірургічне видалення пухлини – не допоможе. Потрібна лише жорстка хіміотерапія та препарати для імунопідтримки.

Лікування розпочинається у Києві.
Завдяки вашій підтримці є велика надія на те, що лікування буде ефективним.
Дякуємо всім і кожному, хто відгукнувся на заклик про допомогу неймовірній людині, яка готова брати відповідальність, боронити суверенітет держави та підставити вірне плече кожному, хто цього потребує.
Для грошової допомоги надаємо картки ПриватБанку:
4627055110009379 (гривнева) – Гергерт Андрій Валерійович.
5168745014647801 (гривнева) – картка дружини Андрія – Надії Слюзар.
Валютна картка (долари) 4731219121649028 HERHERT OLEKSANDR
Валютна картка (євро) 5168742725541191 HERHERT OLEKSANDR”.

Члени ГО “ДІЯ” звертаються до мешканців Золочівщини з проханням допомогти Андрію Гергерту.

Next Post

Правила безпеки при сильних поривах вітру

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області вдень 22 січня очікується пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, хуртовина. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. Просимо […]