Першим в 2018 році у Золочеві народився хлопчик

У Новому 2018 році першим у Золочеві народився хлопчик. Щасливі батьки, а також лікарі розповіли про новонародженого малюка.

Для його мами це перші пологи. Батьки Христина та Василь свою дитинку назвали Максимом. Татусь був присутній на пологах.

“1 січня 2018 року о 2:50 в нас народилася перша дитинка в цьому році. Це в нас хлопчик.

Хлопчик народився з масою тіла 3 кілограми, зростом 55 сантиметрів. Дитина народилася в доброму стані, почуває себе добре. Мама після пологів також в задовільному стані.” – розповіла “Золочів.нет” лікар-педіатр пологового відділення Золочівської ЦРЛ Марія Цільник.

Начмед Золочівської ЦРЛ Тетяна Кубішин повідомила, що на даний момент в пологовому відділенні лікарні проводиться комплекс робіт, для того щоб пацієнти себе почували максимально комфортно. По мірі того, наскільки виділяються кошти районною радою та адміністрацією можна буде побачити відділення у новому ракурсі. Планується відкрити два пологових зали, а також палату індивідуального перебування матері і дитини. Поміняні санвузли, робляться ремонтні роботи в коридорах відділення.

Цього року у пологовому відділенні народилося вже двоє діточок. Лікарі чекають у Новому році жінок аби вони у комфортних умовах могли народжувати і відповідно персонал лікарні буде максимально докладатися щоб все було гаразд.

Нагадаємо, що минулого 2017 року першою народилася дівчинка.