Добрий вечір, Святий Миколаю!
Мене звати Марія і я з Херсонської області, Голопристанського району, села Кардашинка, мені 12 років. Я знаю багато дітей не вірять у твоє існування, але не я. Зима, холод,сумно і тут таке гарне свято. Ну чому б не написати Тобі листа.Якщо правда на цьому тижні я зовсім забулася про підготовку, хоч і ялинка в нас стояла ще з кінця листопада. Останнім часом у мене зовсім нема вільної хвилини, адже я займаюсь танцями і потрібно усе встигати : і школу, і спорт Мені це подобається, хоча інколи у мене виникає думка кинути це все. Минулого року я краще зустрічала цей день , але мій настрій можна змінити. Якщо чесно я не дуже добре поводжу себе на думку інших, але я намагаюсь на краще. 16 -го грудня була на турнірі – ми зайняли 2-ге місце.Я відмінно навчаюсь( хоча через танці зараз дещо не встигаю).Я думаю не має сенсу перелічувати усе….Я дуже хочу щоб ти приніс мені у родину щастя та мир…Я люблю коли ніхто нікому не грубить і мені не треба мучитись через різні дорослі скандали.А щоб життя моє було солодке принеси мені будь-ласка цукерки… Допоможи у навчанні та у спорті..І подаруй багато- багато снігу, так щоб аж по коліна (усі діти у нашому місті про це мріють)…Подаруй гарний новорічний настрій усім українцям, щоб усі раділи і ніхто не сумував.Навіть якщо подарунок приносиш не ти , то я точно знаю ти живеш у фантазіях дітей і контролюєш усе-усе в цей чарівний день!!!
З любов’ю та найкращими побажаннями,
Марія
P.S. Якщо можна подаруй мені цукерки “Milka “. А і ще я хочу собаку на новий рік чи на якесь свято- шоколадного лабрадора.( У нас був чорний але він вбіг , бо моя мати не любить собак і після того як йому стало півроку відправила жити на вулицю…Так сумна історія , я знаю) Не зважай на мої помилки , я ще тільки вчусь….А і ось що – на кухні чи у вітальні буде трохи їжі….
___________________________________________
Дорогий Миколай. До Вас звертається учень 2-Б класу. Каляфіцький Олександр.Святий Миколаю, я цього року
старанно виконував всі домашні завдання і отримував 10 і 12 оцінки, слухав маму і батька.
Святий Миколаю подаруйте мені, будь ласка настільну гру, а моїй маленькій сестричці Іринці лальку.
Щиро Вам дякую.
___________________________________________
Любий,Святий Миколаю!!!Мене звати Анжеліка. Мені десять років.Я граю на
гітарі, навчаюся у 5 класі.Я цілий рік була хороша,тому прошу у тебе
подарувати аксесуари для телефону і м’яку іграшку,Дякую за
подарунки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
___________________________________________
Добрий вечір Святий Миколай! Мене звати Юля. Мені сім років. Я цілий рік намагалася бути чемною, але нажаль неполучалося.
Але я цей рік була слухняною . Але я тебе дуже прошу щоб ти мені приніс цілих два набори ляльок.
___________________________________________
Святий Миколаю мене звати Олег мені 11 років я живу у місті Золочів я хочу, щоб кожна людина на землі отримала подарунок на день Святого Миколая я бажаю всім щастя радості і хочу, щоб у кожної людини була усмішка на лиці і щоб ніхто не сумував!!!!!!!!!
___________________________________________
Святий Миколаю, мене звати Богданчик, мені 7 років. Весь рік я намагався
бути чемним, гарно вчився в школі, допомагав батькам. У мене є все про що
може мріяти дитина – це здоров’я, батьки, сестричка, житло, їжа, іграшки…Тому
прошу Миколая, щоб подарував здоров’я, батьків,житло,тим хто цього
потребує.
___________________________________________
Дорогий Святий Миколаю,
Я Влад із Рівного
Вчуся в першому класі.
Ходжу на танці і пробую складати вірші.
Святий Миколаю,
Дай щастя і миру,
Злагоди, радості всім на землі.
А ще попрошу тебе щиро,
Хай будуть здорові всі діти малі.
Моя мрія – арена Хот Вілс
Дякую, що ти за нас молишся Богу.
____________________________________________
_______________________________________________________
_________________________________________________________
ДОБРИЙ ДЕНЬ СВ. МИКОЛАЮ, ПИШЕ ДО ТЕБЕ ВЛАДОЧКА. МЕНІ НЕДАВНО ВИПОВНИЛОСЯ 10 РОКІВ. БАТЬКИ ПОДАРУВАЛИ МЕНІ ВЛАСНИЙ НОУТБУК І Я МАЮ ЗМОГУ НАПИСАТИ ТОБІ ТАКОГО ЛИСТА.
МОЯ МАМА В МИНУЛОМУ РОЦІ ЇЗДИЛА ДО ТЕБЕ В ГОСТІ, БУЛА В ТВОМУ БУДИНОЧКУ ДЕ ТИ ЖИВЕШ, ПРИВЕЗЛА МЕНІ ЗВІДТИ ФОТО І НАВІТЬ ЗНАЙШЛА ТОГО ЛИСТА ЯКОГО Я ПИСАЛА ТОБІ РАНІШЕ. Я ВІРЮ В ТЕБЕ ТОМУ, ЩО ТИ ЛЮБИШ ДІТЕЙ ІПРИНОСИШ ЇМ РАДІСТЬ, ТОМУ Я ЦІЛИЙ РІК НАМАГАЛАСЯ БУТИ СЛУХНЯНОЮ, ТІЛЬКИ ЦЕ НЕ ЗАВЖДИ ВИХОДИЛО. В ШКОЛІ Я ВІДМІННИЦЯ, ДОПОМАГАЮ МАМІ НА КУХНІ, НАВЧИЛАСЯ ПЕКТИ ПИРІГ, ТАТО КАЖЕ, ЩО СМАКОТА, КОЛИ ТИ ПРИЙДЕШ ДО МЕНЕ Я СПЕЧУ І ЗАЛИШУ ТОБІ НА СТОЛІ, ОБОВЯЗКОВО СКУШТУЙ. Я ЗНАЮ, ТИ ПРИХОДИШ В НОЧІ, КОЛИ Я ВЖЕ СПЛЮ. ДЕКІЛЬКА РОКІВ ПІДРЯД, Я НАМАГАЛАСЯ ПОБАЧИТИ ТЕБЕ, АЛЕ ЗАВЖДИ ЗАСИПАЛА. ПООБІЦЯЙ, ЩО НА ЦЕЙ РАЗ ТИ МЕНЕ РОЗБУДИШ.
Я ЗНАЮ, ЩО В ТЕБЕ БАГАТО ДІТОК, ЗІ ВСЬОГО СВІТУ ЯКИМ ТИ ПРИНОСИШ ПОДАРУНКИ, ТОМУ МОЯ МАМА КАЖЕ, ЩОБ Я НЕ ПРОСИЛА В ТЕБЕ ПОДАРУНКІВ, ТОМУ ЩО, Є БАГАТО ДІТОК В ЯКИХ НЕМАЄ БАТЬКІВ І ВОНИ ЇМ ПОТРІБНІ БІЛЬШЕ НІЖ МЕНІ. ТОМУ Я ТЕБЕ ПРОШУ ПРИХОДЬ САМ, І ЯКЩО МОЖЕШ ТО ПРИНЕСИ МЕНІ ШОКОЛАДКИ, Я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ СОЛОДКЕ. А ЩЕ МОЛИСЯ ЗА ВСЮ МОЮ СІМЮ, ЩОБ БУЛИ ЗДОРОВИМИ МОЇ БАТЬКИ, ДІДУСЬ, БАБУСЯ І Я.
Я ЧЕКАЮ ТЕБЕ В ГОСТІ. ХОЧУ ОБОВЯЗКОВО ТЕБЕ ПОБАЧИТИ Я ЖИВУ:
ВІННИЦЬКА ОБЛ.
ШАРГОРОДСЬКИЙ Р-Н.
С. РАХНИ-ЛІСОВІ
___________________________________________
Дорогий дідусю Святий Миколай…
Я дуже хочу щоб на світі був мир і щастя..
і я щоб стала найкращим стоматологом..
і дарувала людям посмішки.
Дякую… Я в тебе вірю…
Юля
____________________________________________
Доброго дня Святий Миколаю пише до Вас Кіруся. Мені 6 років. Навчаюся в 1 класі. Я знаю що скоро у Вас свято тому приготувала тобі вірша.
Святий Отче Миколай!!!
Мою хату не минай
Подаруй мені потіху
І торбину повну сміху.
І здоров”я для родини.
Красну долю для Вкраїни.
Сподівабсь Вам вірш сподобався: Я для себе хочу тільки здоров”ячка адже зараз хворію. Святий Миколаю молюся за тебе!!!
З повагою Кіра.:))))
___________________________________________
Дорогий Миколаю!!!
Мене зовуть Сергій.Навчаюся я в Ківерцівській районній гімназії у 7-А класі місто Ківерці у Волинській області
Я є чемним,порядним,ввічливим,добрим хлопчиком. Багато подорожую,займаюся футболом та граю за команду ФК Волинь.Миколаю, я хотів би отримати від тебе оригінального Планшета.
ЙДЕ ДО ДІТОК МИКОЛАЙ
Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.
То ж бринить від щастя край —
Тут ступає Миколай.
Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.
Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.
М. Пономаренко
* * *
Ходить він завжди вночі
Має від дверей ключі,
Знає, хто живе і де,
Як себе щодня веде.
Чемним діткам, хоч потроху,
В чобітки та у панчохи
Він кладе потішки,
А нечемним – мишки!
Хто це? Швидко відгадай!
Це наш любий… (Миколай)
____________________________________________
Крайній Давид, 8 років, Донецька область, Олександрівка
Здрастуй, Діду Миколаю!
Я пишу тобі листа!
Розповім, як тебе люблять
В наших селах і містах.
І в заможній, й бідній хаті,
В дитбдинку, інтернаті, –
Скрізь, де лине сміх дитини,
Всі чекають на годину,
Щоб як свято ледь замружить,
Віднайти свої дарунки,
Поділитись в друзів колі,
Що ж кому поклав Микола!
Свято вже не за горою…
То ж мене надія тішить,
Що отримаю від тебе
Гру для компа найкрутішу!
Був весь рік я хлопцем чемним,
Працьовитим і слухняним,
І в середній, і в музшколі
Вчився на високі бали.
Я не скривджував малого,
Був уважним до дівчаток,
Слухав мудрих педагогів,
Я іще мамусю з татком.
На дарунок я чекаю…
Але це – неголовне.
За надію й сподівання,-
Ось за що люблю тебе.
Ще люблю тебе за зиму,
За мороз і перший сніг,
Ковзани, санчата, лижі,
Мокрий ніс і щирий сміх.
За безхмарнеє дитинство
(Знаю, так не всіх щастить),
За батьківські настанови
І за мамини пісні.
Вже навколо все радіє –
Свято, свято йде до нас!
Хай сбуваються надії
В цей казковий дивочас!
P.S.:Діду, тепло одягайся – дочекалися зими!
Щоб не застудити горла, мого шарфика візьми!
____________________________________________
Мене звати Вероніка Калита Юрівна я хочу мати справжню собаку, щоб я танцювала краще всіх, щоб зі мною в школі хотіли всі сидіти навіть Віталік, телефон семсурний.
Вірш:
В ніч чарівну місяць світить
Чарівні мрії сни тихо всюди сплять
Всі діти вже заснули всі
Біля ліжка ангел божий хоронитель ангел жде
Він тихенько відчинить двері і дарунки покладе.
____________________________________________
Дорогий Миколаю!!!Мене звати Назарій і мені 13 років!!! Ніхто в тебе не вірить, а я вірю в тебе, що ти є на світі!!! Кожного року я ніколи не пишу що я хочу,він завжди мені приносить те,що вважає за потрібне!!!А цього року я б хотів щоб ти мені приніс тільки солодощі!!!Принеси мені будь-ласка:фрукти,цукерки і все!!!І прошу ще помолися за мою родину,щоб всі були здорові!!! А ТАКОЖ ЯКЩО ТОБІ НЕ БУДЕ ВАЖКО, БУДЬ-ЛАСКА, МОЖЕШ ЩЕ ПРИНЕСТИ ДИСКОВУ ІГРУ ДО КОМП’ЮТЕРА!!!ДЯКУЮ МИКОЛАЮ!!! Я думаю все!!!Дуже тобі дякую Св.Миколаю!!!І ЗАПАМ’ЯТАЙ Я В ТЕБЕ БУДУ ЗАВЖДИ ВІРИТИ!!!З Повагою Назарій.
_____________________________________________
Від Звєрева Влада, 10 років, смт. Олександрівка, Донецька область
Здравствуй, Святой Николай!
Мне 10 лет.
И я как-будто
Уже совсем большой мальчишка,
Но я упорно верю в чудо
И в жизни жду чудес, как в книжках!
Мне от родителей достались
Любовь, тепло, забота, нежность.
И в нашем дружном королевстве
Я самый юный королевич!
Но по соседству есть мальчишка,
Он выглядит совсем несчастным,
Он плохо ест, одет неважно,
И он совсем не верит в сказку.
Ему себя винить не стоит –
Ни в чем пацан не виноват:
Мир взрослых так чудно устроен,
Что все блага здесь на расхват,
Что, видно, в очереди длинной
Мальчишка где-то опоздал –
Он просто очень, очень мал!
Но с мамой мы убеждены,
Что, несмотря на все невзгоды,
Для всех детей моей страны
Твой – самый щедрый вечер года!
Что, ночью заглянув в окно,
В трубу пробравшись,
Или в двери,
Ты по себе оставишь след
Для тех, кто жде тебя и верит!
P.S. А если ,вдруг, подарков мало,
Отдай подарок мой соседу,
Я знаю, как ему он нужен,
Пусть в чудо мой сосед поверит!
____________________________________________
Пишу, до тебе листа, знаю, що тут ти його прочитаєш, і він не загубиться на пошті. Ніколи раніше не писали тобі, а от зараз випала така можливість. Напевно, це не випадково. Важка в тебе роль, дідусь, але і до чого ж приємна: робити щасливими всіх людей – і маленьких, і великих. Мої друзі кажуть, що я завелика, щоб вірити у Миколая. Але якщо вірити в чудо, то воно відбувається. Не буду брехати і скажу, що не цілий рік поводилась дуже гарно.Я обіцяю в цьому році, після того, як ти принесеш мені подарунки, бути ще чемнішою, старатися допомагати своїм рідним
Для себе і своєї родини прошу в тебе радості, тепла, любові й оптимізму, всього іншого – я доможуся самостійно. Я хочу отримати від тебе багато багато цукерок, шоколадок, загалом різних солодощів та мандаринок, солодких та смачних мандаринок.
З нагоди твоєї річниці хочу побажати тобі дідусь довгих років царювання, здоров’я і вічно палаючого вугілля для твого вогнища, що гріє наше дитинство і наші спогади.Спасибі, дідусь, за твою доброту і прийми мої щирі поздоровлення.
Від Оксанки Гребенюк з Волині!
___________________________________________
Добрий вечір Святий Миколай, пише тобі мама двох діточок, яких три роки тому назад забрала до себе з дитячого притулку. Це Яночка і Сергійко. Вони дуже гарні дітки: вчаться на відмінно, відвідують гуртки і допомагають по господарству. Ми їх дуже любимо. В них майже не залишилося спогадів про рідних батьків, окрім поганих. Але діти пам’ятають, які їх рідна мама клала під подушку в ніч на 19 грудня кукурудзяні палички, і тому вони не дуже в тебе вірять, хоча, щороку ми кладемо їм під подушку подарунки від тебе. В мене є прохання: напиши Яні і Сергію листа, щоб вони повірили у казку і якщо є можливість приклади фотографію. Нехай у них буде свято. Буду дуже вдячна.
_________________________________________
Святий Миколаю пише до тебе Марта ! На 19 Грудня припадає свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі. Любий Чудотворцю я добре вчуся, слухаюсь рідних, допомагаю усім у всьому, стараюсь не грішити. Я до тебе у ночі завжди молюся, і є декілька речей яких мої рідні (мама, тато, братик, бабуся, чи дідусь) придбати мені не можуть. Тому дуже прошу тебе щоби ти мені подарив все, що можеш з цього списку: солодощі, мандаринки, подаруночок MILKA, альбом для наклейок) і більше мені нічого не потрібно. Дякую насамперед (щиро дякую).
______________________________________
Миколаю, любий Отче,
Розповісти Тобі хочу
Як Тебе буду чекати
І в віконце заглядати.
Настає грудневе свято,
Прибираю гарно хату.
Книжки, іграшки складаю –
Миколая вже чекаю.
Зранку сипле рясний сніг –
Годі вийти на поріг.
Що робити – я не знаю:
Не дістатись Миколаю.
Я беру свою лопату,
Крадькома тікаю з хати,
Сніг швиденько відкидаю,
Так доріжку прокладаю.
А тепер – мерщій у хату.
Можна сісти і чекати.
А ще краще не сідати,
А батькам допомагати.
Бо я люблю щось робити,
Щоб дорослим догодити.
І нечемним теж буваю,
Отже, правди не ховаю.
Ось і вечір на порозі.
Миколай уже в дорозі.
Чути пісню янголят.
Буде радість у малят.
Всі ми любим Миколая.
Ось і я його стрічаю.
І ніяка це не казка,
Є у світі добро, ласка.
Вчить нас цього цей святий,
Милосердний і простий.
А тепер, напевно, крапка.
Лист писав Дмитро Пилявка.
___________________________________________
СВЯТИЙ МИКОЛАЮ ! ПИШУТЬ ДО ТЕБЕ ДВА ЧУДОВИХ ХЛОПЧИКИ. МЕНЕ ЗВАТИ ВІТАЛІЙ, Я ВЖЕ НАВЧАЮСЯ В ДРУГОМУ КЛАСІ. І ПИШУ ЦЕЙ ЛИСТ Я , АЛЕ Й ВІД ІМЕНІ СВОГО БРАТИКА АНДРІЙКА ТАКОЖ, БО ВІН ЩЕ НЕ ВМІЄ ПИСАТИ, БО ЙОМУ ЛИШЕ ТРИ РОКИ ! МИКОЛАЮ, МИ ДУЖЕ ЧЕМНІ ДІТКИ СЛУХАЄМО МАМУ Й ТАТА. Я ВЧУСЯ НЕПОГАНО, А БРАТИК ХОДИТЬ В САДОЧОК. АЛЕ ВІН ЧАСТО ХВОРІЄ. ТОМУ ПРИНЕСИ ЙОМУ ЗДОРОВ’Я. АЛЕ НЕ ТІЛЬКИ ЙОМУ , А Й ВСІМ МОЇМ РІДНИМ І ВСІМ ЛЮДЯМ. А ОСОБИСТО Я ХОЧУ ЗОШИТИ ,ЩОБ ПИСАТИ УРОКИ, МАНДАРИНКИ,РОЗВИВАЮЧУ ГРУ, ЦУКЕРКИ, МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН .АНДРІЙКОВІ ФУРУ, ТО ТАКА МАШИНА. М’ЯЧИКА, ЩО СВІТИТЬСЯ.ТРАКТОРА.ЦУКЕРКИ.МАНДАРИНКИ.НУ ВСЕ ЧЕКАЄМО НА ПОДАРУНКИ.
БРАТИ ВІТАЛІЙ ТА АНДРІЙКО
______________________________________
Лист до святого Миколая!
Святий отче Миколаю!
Свої побажання тобі я складаю.
Молюся до тебе й усердно благаю!
Й великих дарунків тебе не прохаю.
Я хочу, щоб була щаслива родина,
Здоров’я пошли нам велику торбину!
Щоб люди в країні були всі привітні,
Щоб зло обминало їхні домівки!
Щоб дітки-сирітки родину всі мали,
Та добрими ділами, тобі хвалу віддали.
Щоб мир і спокій заглянув в кожну хату,
таким я побажанням закінчую писати.
Мене звати ОЛЬГА БАРТНОВСЬКА,мені 12 років.
Я хочу, щоб кожна людина на землі отримала подарунки від тебе святий, небесний МИКОЛАЮ!
______________________________________
Це я Софія, хочу подарунки: здоров’я для всієї родини))))))))
______________________________________
Доброго дня святий Миколай! Пишуть Вам Діти з дитячого будинку сімейного типу родини Бондар с. Ленінське Сквирського р-ну, Київської обл. Наша родина Вітає Вас та Вашу жінку діток всю Україну з святами. Здоров’я Вам. А все буде у нас 12 дітей: Зіна – 3роки, Віка Аліна – 5 років, Каріна, Маріна, Яна – 8 років, Надя, Настя, Віка – 12 років, Іванкові – 8, Олексію, Мишкові – 12 років. Ми були чемні допомагали батькам. У нас одна мрія, щоб не було сиріт. А якщо ви можете привезіть меньшим дітям мебіль іграшкову, а ми хлопці обійдемся бо у тебе і так багато справ. Дякуємо вам рідненький. Допобачення. Олексій і Мишко.
_________________________________________
Доброго дня Миколаю! Мене звати Віка, мені 10 років. Я проживаю на
Закарпатській області , в місті Іршаві. Я ходжу в 5-Б клас я дуже
люблю вчити англійську мову. В мене є ще братик його звати Сергійко,
йому виповнилось 1 листопада 9 років. Він ходить в 4 клас. А ще у мене
є маленька сестричка, яку звати Мирочка.Їй виповниться 5 січня 2 роки.
Скоро вона піде в садочок.Кажуть що Миколая не існує, але я в тебе
вірю. Мою маму звати Мирослава їй було 1грудня 31 рік і я її дуже люблю.
В мене є тато, якого я дуже люблю і він в мене дуже працівливий його
звати Олександр .Мені непотрібно дуже багато подарунків головне щоб
моя сім’я була здорова.Я хочу щоб ти мені загнав солодкі подаруночки та
шкільні прилади . Я буду дуже вдячна тобі .І я дуже рада, що
поспілкувалася з тобою .Що розповіла тобі про свою таку невеличку
сім’ю.І я дякую тобі за все на вперед. Знай, говорять мені, що Миколая
не існує, але я буду в тебе вірити до кінця своїх днів . З повагою
Бараннік Вікторія Святому Миколаю !
_________________________________________
Добрий день Святий Миколай! Пише вам учень 11 класу Тульчинської
школи-інтернату Сулейманов Михайло.Так трапилось,що цього року мене не
буде в Україні на Ваше свято,тому я вирішив написати саме зараз. Я вже
в такому віці,коли не вірять в Діда Мороза та в Миколая,однак я
вірю,що диво є.Перш за все,усе наше життя-диво,і потрібно радіти
кожній хвилині,що я намагаюсь робити.Чи був я слухняним? Не завжди,і
часто чинив невірно,проте я намагався робити гідно та достойно,і, (тобі
видніше), можливо,багато накоїв помилок,але обіцяю, що надалі
прагнутиму, щоб називатись Людиною. Всі ми не ідеальні, і я не виняток. За
традицією в Миколая завжди щось просять-зазвичай матеріальне. Втім я
вже дорослий і переконався,що не в цьому щастя,хоча тут теж є свої
плюси.Я живу в інтернаті вже 11 рік і ніколи не скаржився на долю,бо
найшов в цьому багато плюсів. В мене чудова матір та брат.Так як ви
виконуєте бажання,я б хотів попросити,щоб ви виконали декілька моїх
найзаповітніших бажань.Найперше, допоможіть мені правильно вибрати
дорогу і не збитися зі свого шляху, завжди залишатись Людиною в усіх
своїх життєвих складнощах, гарно здати екзамени, і щоб моя мати та брат
були здорові. Може це й багато, але я Вас дуже благаю, якщо
можете-поможіть.Гарних новорічних та різдвяних свят.
Р.S:якщо не відпишете, то не повірю,що ви є:)
_________________________________________
_________________________________________
Святий Отче Миколаю! Знаю,що ти кожен рік приносиш нам подаруночки, і цього року ти про нас також не забудеш! Маю до Тебе прохання,те,що б мала я отримати від Тебе,віддай будь-ласка діткам, які потребують більше цей подаруночок, ніж я!!!Наперед дякую!!! Назарчик.
_________________________________________
Привіт шлю тобі я Миколаю, із далі.Живу я на горі. Вороняки моє село називається,там я на санах катаюся.Саму мене Камілою звати,маю років 6.До школи я ходжу,там добре навчаюся. Хотя іноді , щось не “получається”.Тебе хоть я не знаю,та багато про тебе читаю.Ти священником бував і усім допомагав.Тож мені ти поможи і дарунка принеси. Хочу лижі гарні мати,щоб у школу на них ганяти.Бо іноді сніг по голову закуре, що вдома сиджу і нікуди не ходжу. Та ще й здоров’я в тебе попрошу бо трошкі прихворіла.До лікарні з татом ходила. Чому з татом ? Бо маю сестричку маленьку-Даринку-“сніжинку”. З нею мама сидить,її пильнує та з пляшечки годує.Миколаю,тебе я попрошу! Ти ж вже сестричці моїй ,мисочку і ложечку принеси,може тоді вже підросте і зі мною на лижі піде.Ось таке у мене прохання.Ти мій лист прочитай,та гляди ж мені про мене не забувай!!!
Каміла Воронюк
_________________________________________
Святий,Святий Миколай !
Ти у гості завітай.
Подарункі нам принеси,
і радість в серцях запали.
Всі на тебе ми чекаємо,
і чемними буваємо.
Маму, тата і бубусю,
слухаємо навіть і дідуся.
З нетерпінням тебе ми чекаємо,
І в віконці зустрічаємо.
Даринка Воронюк
_________________________________________
Любий Миколаю! Мене звати Роксоланка. Я учуся в першому класі. Я дуже добре пишу, дістаю за читання золоті медалі. Я дуже люблю малювати і танцювати. Я люблю своїх сестричок: рідну- Анжелічку та двоюрідних сестричок- Ванеску і Яночку. Я ходжу на танці та й на співи. Я послушна. Я люблю дуже своїх батьків . Я допомагаю мамочці і на татковій роботі. Я хочу кольоровий бісер, ляльку із змінними платтями. Дякую, любий Миколай , що ти є і за подарунки.
Рахів. Закарпаття
_________________________________________
Дорогий Миколаю!!!Мене звуть Анна. Мені 11 років. Я навчаюся у 5 класі.Цього року я була дуже чемною і гарно вчилася.Мрію про полусенсорний телефон .А батькам своїм по-більше здоров’я.Моїм друзям- щоб всі їхні побажання завжди збувалися!!У мене є братик Антошка йому 5 років і Андрюшка йому 8 місяців.Будь ласка подаруй моєму братику Антошці дуже гарний іграшковий автомобіль, а Андрюшці також цікаві іграшки.
P.S.Наперед Дякую!!!!
_________________________________________
Минулого 2011 року святому Миколаю писали:
МЕНЕ ЗВУТЬ ДМИТРО ПИЛЯВКА. Я ПО СУТІ ЩЕ МАЛЯВКА. АЛЕ
МИКОЛАЯ ЗНАЮ І ЗАВЖДИ ЙОГО ЧЕКАЮ.САМ НЕ ВМІЮ Я ПИСАТИ- БУДЕ БАБА
ПОМАГАТИ.Я ДОПІРУ СВІТ ВИВЧАЮ,ВСЕ НАВКОЛО РОЗГЛЯДАЮ. ВМІЮ ІГРАШКИ
СКЛАДАТИ.ДУЖЕ ЛЮБЛЮ ЩОСЬ ПОПРАТИ. А МЕНІ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ,ДО ВОДИ НЕ
ПІДПУСКАЮТЬ. ЯК КАРТОПЛЮ МИ КОПАЛИ,В КОШИКИ ЇЇ ЗБИРАЛИ,Я ДРІБНЕСЕНЬКУ
СКЛАДАВ,ЖОДНОЇ НЕ ЗАТОПТАВ.МИТИ ЛЮБЛЮ Я ПІДЛОГУ, ВСЕ БІЖУ НА
ДОПОМОГУ. БОЗЮ НА ПОРТРЕТІ ЗНАЮ, В ЦЕРКВІ ДЕКОЛИ БУВАЮ.ОСЬ ТАКИЙ Я ГАРНИЙ
ХЛОПЧИК.КЛИЧУТЬ ВСІ МЕНЕ “ГОРОБЧИК”. ДУЖЕ БУДУ Я ЧЕКАТИ МИКОЛАЯ БІЛЯ
ХАТИ. А ЩЕ ПРОШУ Я ДЛЯ ВСІХ:ХАЙ В ХАТАХ ЛУНАЄ СМІХ.ХАЙ НЕ ПЛАЧУТЬ
ДІТОЧКИ І РАДІЮТЬ ВСІ БАТЬКИ. З ПОВАГОЮ ДМИТРИК ПИЛЯВКА І ЙОГО БАБА ОЛЯ.
______________________________________
Слава Ісусу Христу!
Святий Миколаю!
Пише до тебе Дигас Оксанка. Мені 9 років,навчаюся у 4-Г класі.Знаю,що Ти був священником і все життя робив справи милосердя.Допоможи мені робити добро усім людям,дарувати іншим свою любов і тепло.Допоможи мені бути сильною у цьому житті,розумною,спритною,здоровою.Я хочу ще більше любити Тебе,свою сім’ю та близьких.
Цієї ночі,19 грудня,всі мають бути щасливими.І ті,що роблять подарунки,і ті, кому їх роблять.Бо найбільше щастя у житті- це робити добро.
Я прошу для мами подарунок красиву сумку і солодощі, таткові красивий гаманець,братикові екскаватор на пульт,бабусям здоровя.Дуже буду вдячна ,якби мені подарували мобільний телефон моєї мрії(слайдер рожевого кольору)і МР3.
Я ніколи не забуду про сиріток і стареньких, а також усіх, хто хоче отримати подарунок.Поділюся з ними своїми солодощами,мандаринками і буду радіти разом з ними,а також буду дарувати усім усмішку і тепло свого серця.Святий отче Миколаю,я хочу бути,як Ти.Допоможи мені!
Нехай благословить мене Бог!
______________________________________
Доброго дня, святий Миколаю!
Мене звати Артурчик Хоміцький. Мені всього лишень три рочки «з хвостиком». Народився я 19 липня 2008 року. Я не дуже чемний хлопчик, але я дуже шкодую про ті капості, які чиню кожного дня. Я не кажу, що я зовсім нічого не роблю хорошого, але більше виходить так, що намагаючись допомогти своїй мамочці, я завжди щось перекину, розлию, зіпсую. Але ж я справді хочу допомогти. Мені дуже шкода, що так виходить.
Я дуже люблю своїх маму і татка. Навіть, звертаюсь до них «на Ви» – так, як здавна було заведено в українських родинах. Чемно ходжу в садочок, у неділю йду в церкву, а потім з мамочкою у нас культурна програма. Часто відвідуємо концерти, виставки, особливо люблю, коли ми відвідуємо Золочівський замок.
А знаєте, я згадав, що хорошого я зробив! Наприкінці серпня, коли ми відпочивали у бабусі, до нас прибився поранений лелека. Я покликав маму і вона забрала його до хліва. Ми кілька днів годували його, а потім він полетів… А ще я годую свого песика Бобіка, ходжу з ним гуляти. А кицьку навіть спатки вкладаю у своє ліжко. Правда, мама мене за це сварить. Не розумію, чому сварити, я ж хочу, щоб йому було тепло і м’якенько.
А ще я дуже люблю свою Україну. Коли виросту, я стану журналістом, як мама, і завжди пам’ятатиму, звідки я родом, що я українець, берегтиму звичаї і традиції рідного краю. Цього літа ми святкували 20 років нашої держави. Я з мамою брав участь у святкуванні, ми разом поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка, Маркіяна Шашкевича і Борців за волю України. Мама написала вірша про Україну, а я його вивчив і розповідав на концерті у садочку.
У садочку я чемний. Мені дуже подобається там. Недаремно мій садочок належить до НВК «Школа радості». Тут справді усе випромінює радість, виховательки, няня. Няню я люблю найбільше, вона мені приносить їсти, а коли в меню є рисова каша, яку я не можу їсти, вона приносить мені щось смачненьке. За це я їй допомагаю прибрати посуд.
Дорогий Миколаю, я знаю, що є дітки, які більше потребують Твоєї допомоги, але все таки я надіюсь, що заслужив хоч малесенький подаруночок. А за це я обіцяю наступного року бути чемним, не грішити, слухати маму і татка.
Наперед вдячний!
З повагою Артурчик Хоміцький.
______________________________________
Святий отче Миколаю!
Мене звати Олег Мац. Мені 10 років. Проживаю у с. Вороняки. Навчаюсь у 5-А класі Золочівської ЗОШ №3 м. Золочів. Вчуся добре, вчителі кажуть, що навіть дуже добре. Я – звичайна дитина, тому не можу похвалитись тим, що зробив якийсь героїчний вчинок, чи врятував світ. Я ходжу в школу, допомагаю батькам по господарству, на вихідні провідую своїх бабусю і дідуся. Коли у мене є вільний час, я мандрую. Мандрую світом за допомогою карти, глобуса… Здійснюю мандрівки у часі і просторі, коли поринаю у світ читання історичних книг. Я дуже люблю читати, писати твори, навіть пробую писати власну книгу.
А ще мені дуже подобаються передноворічні дні, коли мама готується до свят. Я допомагаю прикрашати домівку. Святкова атмосфера пронизує до глибини душі. А на Свят-вечір допомагаю готувати святкові страви. Тру у макітрі мак (чомусь мама каже, що це чоловіча робота), розставляю посуд, з татком готую Дідух.
Святий Миколаю, я дуже хочу, щоб у ці холодні і похмурі дні Ти приніс часточку тепла у мою оселю і в оселі тих, хто цього потребує. А ще хочу снігу – лапатого, красивого, щоб укрив усі пагорби, долини, поля, щоб земля запаслась вологою на наступне літо, щоб був гарний урожай. І звісно хочу подаруночка для себе і моїх батьків. Дякую. Я буду Тебе чекати.
З повагою Олег МАЦ,
Учень 5-А класу, ЗОШ №3 м. Золочів
______________________________________
Привіт Миколай!
Мене звати Юра мені 13 років.
Я в тебе ще з маленького вірив, вірю, і буду вірити. Я живу у місті Бережани
що на Тернопіллі. Мені мама розказувала, що ти приносиш подарунки тільки
чемним дітям. Цього року я був чемний чесно,чесно!
Будь-ласка Миколай подаруй мені IPhone S4 (це такий сенсорний телефон). Якщо
в тебе звичайно лишаться гроші. Я знаю,тобі треба принести подарунки і
іншим дітям, але будь-ласка подари мені цей подарок.
P.S.Наперед дякую!!!
______________________________________
Дорогий Миколаю!Пише до тебе Дьома Марічка. Мені 10років, моєму братику
Богданчику 6 років, він тільки вчиться писати і читати. Я вчуся
добре, улюблений предмет матиматика і музика.Займаюсь танцями і вчуся грати
на гітарі. Вже зовсім скоро настане довгожданна ніч і всі діти чекають на
подарунки.Ми з братиком теж з нетерпінням чекаємо святого Миколая.У мене
дуже гарна і щаслива родина тому я дуже прошу Миколая щоб подав здоров’я
моїм рідним і беріг від біди.Ще я хочу щоб на Україні настав порядок,щоб
люди не сварились через політику і жили в здоров’ї і достатку.Я дуже мрію
щоб всі дітки мали батьків. Нехай святий Миколай подарує кожній сирітці
сім’ю.
Ми чекаємо тебе Миколаю!
______________________________________
Дорогий Миколаю!!!!!!
Мене звуть Корнелія. Я навчаюсь в 6 класі. Цього року я була чемною і гарно вчилася. Я вже давно мрію про сенсорний телефон. Нехай усім людям буде добре. Для нашої сім’ї дай щастя. Я бажаю щоб завжди був мир і злагода на землі. Також бажаю щоб усі діти на землі отримали подарунки в це прекрасне свято. Короче хай усе у всіх буде чудово.Також я мрію про ролики. Надіюся що мої мрії колись здійсняться.
Я дуже люблю слухати музику та трішечки малювати.
Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.
То ж бринить від щастя край —
Тут ступає Миколай.
Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.
Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.
______________________________________
Лист до святого Миколая!
Святий отче Миколаю!
Свої побажання тобі я складаю.
Молюся до тебе й усердно благаю!
Й великих дарунків тебе не прохаю.
Я хочу, щоб була щаслива родина,
Здоров”я пошли нам велику торбину!
Щоб люди в країні були всі привітні,
Щоб зло обминало їхні домівки!
Щоб дітки-сирітки родину всі мали,
Та добрими ділами, тобі хвалу віддали.
Щоб мир і спокій заглянув в кожну хату,
таким я побажанням закінчую писати.
Мене звати Олег Габрієль, мені 10 років.
Я хочу, щоб кожна людина на землі отримала подарунки від тебе святий, небесний МИКОЛАЮ!