У 2012 році буде здано в експлуатацію блок «А» загальноосвітньої школи у с. Вороняки Золочівського району

Як нам повідомили у Львівській облдержадміністрації, 4 квітня заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький провів виробничу  нараду  щодо завершення будівництва блоку «А» школи у с. Вороняки Золочівського  району Львівської області.

Начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Є.Горностай доповів, що будівництво вищезазначеного об’єкта розпочато в 2004 році. Будівельна готовність блоку «А» на сьогодні становить близько 70 %. Запроектована школа  складається з двох  блоків  «А»  та  «Б» та розрахована на 528 учнів.У 2012 році  заплановано ввести в експлуатацію блок «А», який розраховано на 270 учнів.Блок «А» буде включати:
•    їдальню з обіднім  залом.
•    9 класів-комплектів  по 30 учнів
•    читальну залу бібліотеки, яка також може використовуватися як актовий зал для проведення культурно-масових та урочистих заходів.
•    виробничу майстерню  по обробці дерева та металу  .
•    майстерню для дівчат  крою та шиття  і  кулінарії.
•    фізкультурний зал  для  проведення занять  по всіх  видах шкільної спортивної  програми.
В школі передбачені заходи доступності для осіб з обмеженими фізичними  можливостями.

Буде також виконано благоустрій та озеленення  території блоку «А» з  облаштуванням  парадної  площадки, котра буде використовуватись для ігор та відпочинку учнів, проведення культурно-масових  заходів .

В ході  обговорення, враховуючи, що об’єкт планується  ввести в експлуатацію в поточному році,  Володимир Губицький дав доручення в найкоротші терміни провести коригування  проектно-кошторисної документації у відповідності  із зміненим педагогічним завданням.Також  голова Львівської облдержадміністрації  Михайло Костюк опрацьовує в Кабінеті Міністрів України можливість щодо виділення коштів з державного бюджету  для здачі  в експлуатацію  блоку «А» в поточному році.

Залишити відповідь

Next Post

МАТІР МАРІЯ

Вона сиділа за шиттям, день був тихий і спокійний. І раптом, немов обірвалась струна, ніби час зупинився. Появився той, хто провадив її крізь життя. Він ледве проглядається у тремтливому повітрі, він переливається дивними барвами, і немов звучить неземна мелодія, по кімнаті простеляється дивовижний запах. Це ангел. У його руках – […]