ТзОВ «Княжі Лани» повідомляє громадян про проведення авіаобробітку кукурудзи

Товариство з обмеженою відповідальністю «Княжі Лани» повідомляє громадян про проведення авіаційного обробітку кукурудзи на території Єлиховецької, Червоненської, Гончарівської, Княжівської, Підлипецької, Сквярявської, Ясеновецької, Струтинської сільських рад.

Авіаобробіток буде проводитися у період із 17 до 25 липня включно за сприятливих погодних умов у ранковий час з 5-ї до 7-ї год. та у вечірній час із 18-ї год.

Під час обробітку буде застосовуватися препарат, який включений до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні. Цей препарат нешкідливий для теплокровних та бджіл.

При цьому повідомляємо про заборону ближче 1 км від місця авіаобробок здійснювати інші сільськогосподарські роботи, випасати худобу та про необхідність вивозу пасік в інші місця медозбору, на відстані 5 км від місць проведення авіаційних обробок на період до 5 днів.

Заздалегідь дякуємо за розуміння.

ТзОВ «Княжі Лани»

Next Post

Буське управління: на соціальні потреби сплачено понад 300 мільйонів гривень єдиного внеску

Протягом першого півріччя 2020 року страхувальники Буського управління спрямували на соціальні потреби 331,5 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.Зокрема,страхувальники Золочівського району -108,6 млн.грн., Бродівського району -107,9 млн.грн., Буського району – 69,8 млн.грн та Перемишлянського -45,2 млн.гривень. Після спаду показників сплати єдиного внеску впродовж двох карантинних місяців поспіль, у […]