ТзОВ «Електроконтакт Україна» запрошує на роботу монтерів кабельного виробництва

eku22092016ТзОВ «Електроконтакт Україна», що є виробником електричних кабельних мереж для автомобілів BMW, Opel, Audi, Mercedes та Porsche працює із 2007 року. Сьогодні у зв’язку із розширенням виробничих потужностей ЕКУ оголошує про відкриття вакансій для: цілеспрямованих людей, які бажають працювати та отримувати гідну оплату.

На даний момент активно ведеться пошук персоналу для заводів у місті Золочів та у місті Броди, а також частково у місті Перемишляни, зокрема монтерів кабельного виробництва. Для зайняття посади монтера кабельного виробництва не потрібні попередні знання чи досвід роботи, так як, усієї технології виробництва навчають безпосередньо на підприємстві, але необхідно розрізняти кольори та мати бажання працювати. Також відкриті вакансії для інженерно-технічного персоналу, тобто людей з технічним мисленням та знанням англійської чи німецької мов.
Всі працівники, які приходять до нас на підприємство, проходять протягом одного тижня базове навчання, де їм у доступній формі пояснюють, що входить у їх обов’язки і вчать тому, як необхідно виконувати всі виробничі операції, зокрема, які вимоги до якості, які інструкції регламентують роботу по даному робочому кроці.
Велика кількість працівників, які працевлаштувалися на вакансію монтерів кабельного виробництва, досягли кар’єрного зростання по посаді. Так, для прикладу, багато хто з працівників просунувся по посаді і тепер працюють на посадах контролерів якості, інженерів з якості, комплектувальників, начальників змін, майстрів виробництва, майстрів виробничого навчання, обліковців, та на посадах інших інженерно-технічних працівників.

Підприємством створено додатковий пакет соціальних гарантій для працівників, зокрема, компанія забезпечує безкоштовне транспортування працівників з місць проживання на роботу та назад додому, та забезпечує пільгове харчування комплексними обідами у заводській їдальні.
Крім цього, відбуваються позитивні зміни в оплаті праці працівників, серед яких: додаткова поруч і законодавством оплата роботи вночі, встановлення розрядів для працівників, отримання якого після здачі кваліфікаційних іспитів тягне за собою підвищення базового окладу, від якого нараховується заробітна плата. Крім цього, з 2015 року, враховуючи знецінення національної валюти, підприємство щомісячно доплачує усім працівникам, понад індексацію заробітку встановленого законодавством, власну премію, розмір якої залежить від рівня коливання цін протягом місяця.
Для нових працівників, які розпочали роботу на підприємстві, встановлюється форма доплат до продуктивності та оплати за стажування та навчання.
Заробітна плата на підприємстві нараховується за системою відрядно-преміального принципу оплати праці.
З часу прийняття на роботу працівникам, крім заробітної плати по основних відрядних розцінках, виплачують премії по встановленій шкалі за ті чи інші якісні і кількісні показники роботи (премії за якість, продуктивність та присутність).
Всі робочі місця на підприємстві є безпечними. Робота на підприємстві офіційна. Під час робочих змін постійно чергує медичний персонал у здоровпункті компанії.

Працюючи у «Електроконтакт Україна», Ви отримаєте:
– Досвід роботи в компанії з європейськими стандартами;
– Офіційну та стабільну оплату праці;
– Перспективу розвитку;
– Комфортні умови роботи;
– Довіз працівників до місця праці і додому;
– Смачні комплексні обіди, приготовані у їдальні підприємства.

Графік роботи на підприємстві:
І зміна
Початок робочого дня – з 07:00 год.
Закінчення робочого дня – о 15: 30 год.
ІІ зміна
Початок робочого дня – з 15:30 год.
Закінчення робочого дня -о 00:00 год.
ІІІ зміна
Початок робочого дня – з 00:00 год.
Закінчення робочого дня – о 07:00 год.

Інженерно-технічний персонал працює з 08:30 год. до 17:30 год.

Поштові адреси заводів:
80700, м. Золочів, Львівської обл., вул. Кармелюка, 12
81200, м. Перемишляни, Львівської обл., вул. Топольна,1
80600, м. Броди, Львівської обл., вул. 22 січня, 17 (2 поверх)
Телефон у Перемишлянський підрозділ: +380326323942
Телефон у Золочівський підрозділ: +380322327653
Телефон у Бродівський підрозділ: +380673512841

Запрошуємо Вас долучитися до нашої команди ЕКУ!!!

Залишити відповідь

Next Post

Робота повара у Польщі

Шукаємо повара до Польщі на базу відпочинку (сезонні роботи). Вимоги: досвід роботи, володіти польською мовою. Звертатись по тел.: 0976689399. e-mail: sagrotan13@gmail.com Поділіться цим у соцмережах: