На базі підприємства ТзОВ “Д-Мікс” відбулося відкриття заводу з переробки олійних культур

d-mix7 вересня 2016 року, у селі Хильчиці, Золочівського району, Львівської області на базі підприємства ТзОВ “Д-Мікс” відбулося урочисте відкриття заводу з переробки олійних культур.

На підприємстві перероблятимуть 50 тисяч тонн олійних культур щороку, а плановий товарообіг становитиме – 550 млн. грн на рік.

Створено 45 нових робочих місць, продуктами переробки є соняшникова та ріпакова олії.

Участь у відкритті взяли керівники та працівники підприємства, партнери та представники влади.

Священики освятили завод.

Довідка:
Становлення підприємства “Д-МІКС УКРАЇНА” відбувалося з 2010 року.
У 2010-2011 рр. – відбувся запуск комбікормового заводу в с. Хильчиці, Золочівського району. Створено 60 нових робочих місць.
У 2013 році побудовано новий сучасний зернозберігальний комплекс потужністю 25000 тонн, що забезпечує якісне зберігання зернових та олійних культур.

У 2014 р налагоджено роботу Цеху по переробці соєвих бобів. Поставку продукції на внутрішньо-український ринок та експорт товару у Європу.

2015-2016 роки – збудовано та обладнано завод по переробці олійних культур.
Збільшено потужності зерно зберігального комплексу до 45000 тонн. Старт до «зеленого суспільства» – переробка олійних з використанням альтернативних відновлювальних джерел енергії (лузга соняшника).

Залишити відповідь

Next Post

Євробачення-2017 відбудеться у Києві

Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» проводитиметься у Києві. Про це повідомив гендиректор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія. Пише ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ За його словами, конкурс проходитиме у Міжнародному виставковому центрі в Києві. Вже наступного тижня до столиці приїдуть 9 представників «Європейської мовної спілки». Рішення було прийнято оргкомітетом Євробачення, більшістю голосів, повідомив віце-прем’єр […]