“Тиждень творчості” та “Тиждень початкових класів” у Золочівській ЗОШ №1

Тиждень творчостіЗа ініціативою шкільного європейського клубу “Ключ у Європу” (опікун Худзей Л.І.) та чергового класу (8-Б) та їх класного керівника (Папа Г.М.) у Золочівській школі №1  проводились тижні : “Тиждень  творчості”, і “Тиждень початкових класів”.

Тому у школі проводились такі заходи: концерт “Пісня мого народу” (музичний керівник – Вецал Н.Б.) , “Таланти нашої школи”, за участі Стельмах Д. (6-А), Біловус М. ( 7-Б), Романів В. (6-А), Скишляк В. (6-В) , Цибух Р. (6-В). Організатор концерту Зарічна Н.В.

У вівторок, 13 листопада, у школі пройшли майстер класи для учнів 5-7 класів “Малюємо разом” (організатор Грішина А.І.). Бажаючі мали можливість бути пасажирами трамваю. Учні мали нагоду виготовити ляльку-мотанку під керівництвом опікуна клубу Худзей Любові Іванівни та учениці 8-Б класу Булки Ірини.  А також присутні могли долучитися до виготовлення дерева “Мрія школи” під керівництвом учителів початкових класів Ковалик О.М. та Ковбаси І.В.

У школі організовано виставку святкових листівок, конкурс малюнків “Моя школа – найкраща”.
Учні 10-А класу підготували та провели вечір ” Осінній Бал” на якому було проведено конкурс “Міс осінь”. Переможницею якого стала Петльована О.
Крім цього у школі було організовано ігри “Квест”. Для учнів 6-7 класів “Історія школи”, у якому перемогла команда “Смайлик” (6-в) та для учнів 3-4 класів ” Веселі цікавинки.

У п’ятницю учні 10 класів проводили уроки у 6 класах.

Тижні пройшли на надзвичайно високому рівні. Учні та вчителі залишилися задоволеними та одержали масу позитивних емоцій.
Побільше б таких тижнів!!!
Надія Рогальська
Президент школи

Залишити відповідь

Next Post

У селі Зозулі проводять розкопки військового кладовища, яке було зруйноване у 80-х роках (відео)

На узліссі біля села  Зозулі, у 80-х роках,  коли розширяли польову дорогу, було знищено кладовище воїнів Червоної армії. З розповідей мешканців села, при розширенні дороги на поховання нагортали великими машинами землю, з якою горнули останки людей. Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» проводить  розкопки в цьому місці з метою перепоховання останків […]