Тисячі людей утворили живий ланцюг, аби з’єднати Україну з ЄС

Українці у Київській, Львівській, Рівненській та Житомирській областях вийшли на вулиці, аби утворити живий ланцюг, який, тягненться з Києва до Польщі.

Тисячі людей вийшли на вулиці у Львові. Окрім студентів, було чимало старших людей, а також молодих сімей з маленькими дітьми. Люди тримали українську символіку. Натовп скандував: “Україна йде в ЄС”, “Ми хочемо в ЄС” та інші відомі гасла Євромайдану. Також вони співали гімн України. До формування ланцюга долучився також мер Львова Андрій Садовий з сім’єю.

Як повідомляє Канал 24, на кордоні у Шегині люди об’єдналися у живий ланцюг на підтримку євроінтеграційного шляху України. З боку України поблизу кордону зібралося приблизно 300 людей. Стільки ж на польській стороні.

Ланцюг біля пункту пропуску “Шегині”/Канал 24

Як повідомляє УНН, у Києві активісти теж створили живий ланцюг. Він мав пролягти від Майдану Незалежності через Хрещатик і бульвар Шевченка до кільцевої дороги.

Ланцюг від Майдану Незалежності і до Бессарабської площі/УНН

Як повідомляє сайт 1zt.ua, житомиряни також вийшли у центр міста, щоб стати у живий ланцюг. Люди скандують «Житомир – це Європа». Молодь шикувалася біля центрального автовокзалу і розтягувала «живий ланцюг» вздовж вулиці Київської. Людей вистачило майже до Михайлівської церкви. Хлопці та дівчата переходили вперед і таким чином продовжували ланцюг.

Ланцюг у Житомирі/1zt.ua

Сотні рівнян, взявшись за руки, теж стали частиною живого ланцюга. У Рівному люди вийшли на вулиці з символікою України та Євросоюзу, а багато перехожих, що про ланцюг не знали, залюбки долучалися до нього на вулицях. Щоправда, пише місцеве видання ОГО, рівненський ланцюг цілісним все ж таки не вийшов.

Ланцюг у Рівному/ОГО

zuvuj lansug

Ланцюг на під’їзді до Дубно (Рівненська область)/Євромайдан

Понад двісті осіб завершило акцію «Живий ланцюг до ЄС» у місцевості Медика біля Перемишля – населеному пункті, де знаходиться пункт перетину українсько-польського і євросоюзного кордону «Шегині–Медика».

Як повідомляє «Польське радіо», у акції на польському боці кордону в Медиці, взяли участь біля 200 осіб.

Живий ланцюг у Польщі сформували українці з Львівської області, українці, які живуть і навчаються в Перемишлі у Польщі, а також поляки, які підтримують українців із Євромайданів.

Додамо, що сьогодні, 29 листопада, у Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Європейського партнерства, однак з Україною жодних угод підписано не було.

Джерело:   ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Спортивний клуб "Планета здоров'я" проводить семінар

1 грудня о 16:00 у спортивному клубі “Планета здоров’я” відбудеться семінар “ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ У СПОРТІ”. У семінарі будуть обговорюватися питання: 1. Харчування 2. Відновлення 3. Тренування 4. Питання-відповіді Веб-сайт: http://vk.com/id134114187 Місце знаходження: вул. Бродівська, 35, Золочів.   Поділіться цим у соцмережах: