Типи мусів для волосся: від легкої фіксації до сильного укладання

Навіть якщо укладка або зачіска виконана професійним фахівцем, через деякий час вони можуть втратити колишню форму і зовнішній вигляд. Одним із популярних та ефективних засобів для стайлінгу є мус. Доступний у різних типах і властивостях, мус для волосся не тільки забезпечує тривалу фіксацію, а й додає об’єму та еластичності. З його допомогою можна надати пасмам найрізноманітніших форм і зробити повсякденну та святкову укладку.

Варіативність мусів залежно від ступеня фіксації

Муси для укладки мають різний рівень фіксації. Це засоби, які збільшують об’єм, блиск або розгладжують. Техніка їх нанесення передбачає використання засобу на вологе волосся, щоб домогтися потрібного результату під час сушіння. Косметика хорошої якості надає волоссю здоров’я, еластичність і форму, не склеює його разом і не обтяжує.

Легка фіксація: об’єм і природний вигляд

Ефективно усуває пухнастість волосся і надає локонам додаткового блиску. Завдяки невагомій консистенції засіб рівномірно розподіляється по пасмам. Косметичний засіб додає ніжний блиск і м’якість, також він вирізняється приємним запахом і легкою консистенцією. Особливості:

 • забезпечує тривалу і гнучку фіксацію і природний об’єм;
 • захищає волосся від пошкоджень під час укладання високими температурами;
 • не обтяжує, не склеює пасма.

Середня фіксація: стійкість і укладання

Муси середньої фіксації – найпопулярніші, найбільш часто обрані варіанти цієї косметики. З його допомогою можна підкреслити й оформити зачіску, яка залишатиметься в бездоганному стані протягом кількох годин. Особливості:

 • надає текстури та стійкості зачісці;
 • забезпечує захист волосяних волокон від шкідливих зовнішніх факторів;
 • підсилює колір фарбованого волосся / надає тимчасовий колірний акцент натуральному волоссю.

Сильна фіксація: ідеальна форма та довготривалість

Мус сильної фіксації покликаний забезпечити максимальну стійкість зачіски протягом тривалого часу. Водночас він розгладжує пасма і полегшує укладання. Цей тип мусу призначений насамперед для волосся, яке важко укладається і кучеряве. Особливості:

 • забезпечує сильну і надійну фіксацію укладки до 48 годин;
 • не сушить волосся і захищає його;
 • зміцнює і захищає пасмо завдяки термозахисту, пантенолу.

Багатофункціональні муси: об’єм, текстура, догляд

Є універсальними, які підходять для всіх типів волосся. Засіб забезпечує повноцінний догляд, таким чином, текстура волосся набуває об’єму, м’якості, полегшується розчісування. Особливості:

 • обволікає пасма чудовим ароматом, підкреслює їхню красу; 
 • живить і відновлює пошкоджене волосся;
 • робить волосся слухняним і усуває пухнастість.

Можуть використовуватися як з термостайлінгом, так і без нього для укладання сухого або вологого волосся. Застосовувати багатофункціональні муси можна по-різному, залежно від ефекту, якого ви хочете досягти. 

Як вибрати відповідний мус для волосся

Більшість косметичних засобів для укладки, доступних на ринку, мають стандартний склад. Хороші муси для волосся підібрати не складно. Вони засновані на воді, пом’якшувачах (наприклад, гліцерині), ароматичних композиціях, частинках силікону, плівкоутворювальних інгредієнтах і добавках, які допомагають у догляді за зачіскою. До них належать білки, вітаміни та пантенол. Звичайно, склад косметичного засобу варіюється залежно від виробника. Чудовим вибором стануть професійні муси для волосся, які не тільки зафіксують і підкреслять зачіску, а й подбають про її здоров’я та щоденний догляд. Завдяки вмісту відповідних інгредієнтів можна помітно поліпшити стан пасом, не піддаючи їхньому пошкодженню під впливом високих температур, наприклад, під час використання фена.

Next Post

Діти проєкту “Ми Зможемо” Карітас-Броди вчилися готувати борщ з пампушками (відео)

Піклуємося про здоров’я і виховуємо любов до рідного, українського…Для діток з інвалідністю кулінарний майстер-клас – це не лише смачно поїсти, це стабілізація психологічного стану, розвиток уваги, подолання тривоги, соціалізація і не менш важливе – виховання любові до свого, рідного, українського…Як учасники проєкту Ми Зможемо (координаторка Іванна Коваль) вчилися готувати страву, […]
Борщ