Тимчук: Обстріли і штурми сил АТО не припиняються

atoБойовики та російські війська не дотримуються перемиря. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук. Повідомляє Громадське ТБ.

«Минулі вихідні показали: поки в країні плодяться чутки про якісь таємні переговори Києва з Москвою про «мирне врегулювання» конфлікту на Донбасі, сам Донбас став ареною такого напруженого «мирного» протистояння, що не всяка війна вженеться.

Російсько-терористичні війська намагаються видавити українські частини і підрозділи з займаних позицій – насамперед у районі Донецька, Авдіївки, Дебальцевого, Волновахи, Щастя. Обстріли і штурми не припиняються. Повним ходом йде диверсійна війна. Напружена ситуація від Азовського моря і до Донецька: противник бореться за смугу Широкино-Тельманово-Докучаєвськ-Мар’їнка-Красногорівка. Над Маріуполем нависає загроза з півночі.

Українські війська тримають натиск. Однак вже гранично ясно: навіть на поганенький мир поки розраховувати, на жаль, ніяк не доводиться», – зазначив експерт.

Джерело: Громадське ТБ.


Залишити відповідь

Next Post

До вирішення долі картин Альтамонте долучать Музейну раду при Мінкультури

З метою врахування фахової оцінки та збереження національних інтересів України, Міністерство культури України планує долучити Музейну раду при Мінкультури та ініціює проведення українсько-польських консультацій для фахового аналізу ситуації, яка склалася навколо великоформатних батальних полотен XVII ст. роботи італійського майстра Мартіно Альтомонте «Битва під Віднем» і «Битва під Парканами». Про це […]