Тут Ви знайдете найбільший вибір килимів у Золочеві

Килими створюють комфорт і надають затишок дому. Килим є одним з найстародавніших виробів у світі. З давніх часів килими були символом достатку господарів, а крім декоративних цілей служили для утеплення приміщення.

Килими завжди в моді. Адже ходити по теплому і м’якому килиму набагато приємніше, ніж по голій підлозі чи плитці. Килим — є чудовим шумоізолятором та стильною прикрасою вашої квартири або будинку.

Килим завжди повинен вибиратися в залежності від вашої кімнати. Чудові колекції килимів з сучасними малюнками і килими з незвичайними орнаментами запропонують Вам у магазині “Універмаг” на 2-му поверсі. Саме там кожен зможе підібрати собі килим, який пасує до його інтер’єру. Слід відмітити, що у цьому магазині доставка по мiсту безкоштовна, а також надається товар під виплату (без відсотків).

vizutka (1)Завітайте у магазин “Килими” за адресою:
м.Золочів, вул. Героя України С. Бандери, 2 а,
магазин “Універмаг”, 2-й поверх,
тел.: 0966183709

Залишити відповідь

Next Post

Смачні та ситні обіди від Loft

Пропонуємо смачні та ситні обіди 🔥ціна 90 грн🔥 Щоб трудові будні були продуктивні та бадьорі смакуй в закладі або замовляй доставку! Бізнес-ланч з доставкою від Loft – це чудова нагода не тільки смачно пообідати, але і корисно використовувати час. Ми пропонуємо смачні і здорові бізнес ланчі на будь-який смак за […]