Турчинов: Ми приймемо бій у разі нападу Росії

turchonowУкраїна захищатиме свою територію у випадку нападу Російської Федерації, заявив в.о. президента України Олександр Турчинов у розмові з міністром закордонних справ ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром.

“У разі вторгнення на нашу територію, ми будемо приймати бій, тому що це наша країна, і у нас немає альтернативи щодо її захисту”, – сказав Турчинов, повідомляється на сайті Верховної Ради.

За словами Турчинова, спроби анексії незалежної суверенної території України Росією – “це виклик не тільки Україні, це виклик Європі і всьому цивілізованому людству”.

“Разом з тим, незважаючи на всю складність ситуації – економічну і політичну – Україна захищатиме свою територію”, – додав він.

“Переконаний, що ми вийдемо з цієї ситуації переможцями, і ці випробування тільки зміцнять наш народ і державу”, – підсумував Турчинов.

Своєю чергою міністр закордонних справ ФРН зазначив, що Європа “розуміє всю складність тягаря та відповідальності, яку поклала на свої плечі нова влада”.

“Дії Росії в Криму – це відверта агресія, це порушення Конституції України та міжнародного права”, – сказав він.

Штайнмайер зазначив, що незабаром в Україну приїде наглядова місія з мандатом ОБСЄ: “Комісія, яка налічує 400 спостерігачів, скоро прибуде в Україну, щоб спостерігати за ситуацією у вашій країні”.

Джерело: ZAXID.NET