ТЦК зможуть формувати і друкувати повістки за допомогою реєстру Оберіг

Кабмін ухвалив постанову щодо зменшення паперового навантаження на ТЦК та централізованого друку повісток

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка суттєво зменшить паперове навантаження на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та централізує процес друку повісток.

Основні зміни

  • Централізований процес друку повісток: Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спрощує та прискорює процедуру. Міністерство оборони та Генеральний штаб ініціювали зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період.
  • Оптимізація процесів: Раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру Оберіг. Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
  • Зменшення паперового навантаження: Ці нововведення дозволять значно зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність.

Спосіб оповіщення військовозобовʼязаних

Варто зазначити, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

Next Post

Вітання для Володимира Москви

Святкує 60-річний ювілей Володимир Москва. Найщиріші слова привітань линуть від похресниці Наталії та родини Стельмах.Хай щастя переповнює це ювілейне свято,Хай золотиться мрії небосхил.А доля радості дає багато,Енергії, завзяття, сил.Тепло й добро нехай дарує світ,Дай, Боже, і здоров’я, і натхнення,Щоб Ви прожили більше сотні літПід Божим і людським благословенням! Поділіться цим […]
Вітання