Цирконій чи кераміка: що вибрати при встановленні коронки

Протезування зубів необхідно не лише тоді, коли зуба вже немає. При уражені забу карієсом більше ніж на 50 відсотків, а також при наявності сколів, лікар стоматолог запропонує протезування. Про види сучасного протезування, а також про матеріали, які доступні сьогодні пацієнтам стоматологічних клінік, розказали в Healthy Dent.

Види протезування

Українсько-швейцарська стоматологічна клініка Healthy Dent для всієї родини надає більше 30 стоматологічних послуг https://healthydent.ua/uk. Серед них не останнє місце за популярністю займає протезування зубів при їх частковій чи повній втраті.

Завдяки використанню надсучасних технологій та якісних матеріалів, клиника проводить всі види протезування, а саме встановлює:

 • винирі;
 • коронки;
 • вкладки;
 • імпланти;
 • мости;
 • бюгельні протези.

Кожен з цих видів протезування має свої показання. Наприклад, вініри, або ультратонкі накладки на зуби, допомагають вирішити естетичні проблеми із передніми зубами. Коронки та вкладки встановлюються на частково втрачені зуби, коли є свій корінь.

А от імпланти та мости встановлюють на повністю втрачені зуб або декілька. Саме імплантація зубів в Києві є затребуваною процедурою и має великий діапазон цін, яка складається з вартості матеріалів та технологій, які використовуються.

Матеріали, які використовують при протезуванні

В сучасний передовий стоматології використовують матеріали, які не лише є довговічними та міцними, але й естетично привабливим.

Тому в клініці Healthy Dent використовують:

 • кераміку;
 • металокераміку;
 • диоксид цирконію.

Кожний цей матеріал має свої переваги та недоліки.

Кераміка має щільність як натуральні зуби та широкий спектр кольорів, тому її можна підібрати під колір своїх зубів так, щоб протез не виділявся. Але кераміка не здатна витримати жувальне навантаження зубів заднього ряду, тому на моляри встановлюють металокераміку.

Диоксид цирконія отримав назву “біле золото”. Це міцний та зносостійкий матеріал, крім цього він не лише має щільність таку ж саму як натуральні зуби, але й пропускає світло, що робить зуби з цирконію сяючими та здоровими.

Цирконій також є гіпоалергенним матеріалом, тому його встановлюють на жувальні зуби людям, які мають алергію на метал. Єдиним недоліком цього матеріалу є його ціна – цирконієві коронки коштують дорожче за керамічні.

Як відбувається протезування в клініці Healthy Dent

Протезування проходить в декілька етапів:

 • огляд та складання плану дій;
 • підготовка ротової порожнини до протезування (сюда входить лікування зубів та їх обточка для встановлення коронки, якщо це часткове протезування);
 • відбиток щелепи, який потім передається в лабораторію для виготовлення коронки;
 • встановлення металевого штифту (якщо це повне протезування) та тимчасової коронки до моменту, поки штифт приживеться;
 • встановлення постійної коронки.

За коронками, які виготовляють в клініці Healthy Dent за рахунок матеріалів дуже легко доглядати. Достатньо лише дотримання щоденної гігієни ротової порожнини та профілактичних оглядів раз на півроку к стоматолога.

Next Post

За підозрою у держзраді затримано ще одного працівника херсонського СІЗО (відео)

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру у державній зраді ще одному колишньому працівнику ДУ «Херсонський слідчий ізолятор» (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це інформує Пресслужба Херсонської обласної прокуратури. “За даними слідства, під час окупації Херсонщини, підозрюваний перейшов на бік ворога. Він добровільно погодився […]