Цифрове телебачення доступне у Золочеві

Останнім часом  усіх жителів України цікавить новина про перехід з аналогового  на цифрове телебачення.  “Золочів.нет” вирішив  дізнатися для своїх читачів, як підключитися до цифрового телебачення.

Цифрове телебачення – це новий інноваційний тип технології передачі сигналу, що  дозволяє підвищити якість зображення, звуку, кількість каналів. А також  цифрове телебачення надає можливість  транслювати сигнал високої чiткостi (HDTV) телеглядачам, що мають телевізори HD якості.

Згідно з Законом України «Про телебачення та радіомовлення», який вступив у дію з 2012 року, телебачення та радіомовлення переходить в цифровий формат. За законом телевізійні станції по всій країні повинні перейти від старого методу передачі ТБ сигналу, відомого як аналоговий, в цифрове телебачення, до 2015 року.

Переваги цифрового ТБ очевидні, однак кожен має зробити декілька важливих кроків для отримання цифрового сигналу.

Що потрібно для того щоб підключити цифрове ТБ?

Для того, щоб підключити цифрове ТБ, нам потрібно:
1. Цифровий сигнал
2. Антена
3. Антенний кабель
4. ТВ-тюнер
5. HDMI кабель
6. LCD телевізор

Мабуть кожного цікавить питання, який потрібен телевізор ? Для того, щоб відчути всі переваги цифрового телебачення рекомендовано LCD телевізори. Проте,  підійде  і звичайний телевізор, який має стандартний антенний вхід, НЧ-вхід (Тюльпанчик), S-Video-вхід.
Щодо витрат, то вам доведеться оплатити придбання необхідного обладнання разово. Це буде найбільша витрата. Так само ви можете скористатися послугою установки, підключення та налаштування обладнання.
Де можна підключити цифрове телебачення у Золочеві? У Золочеві  вже з’явилася можливість підключення до цифрового телебачення. Придбати усе необхідне обладнання, а також  отримати допомогу у налаштуванні цифрового ТБ, мешканці Золочівщини мають можливість у магазині “Квест” за адресою: м. Золочів, вул. Героя України С. Бандери, 1, тел.:  (032 65) 4-51-37.

Бажаємо Вам відчути переваги новітніх цифрових технологій!

Список цифрових каналів :

 1. Інтер
 2. 1+1
 3. НТН
 4. Перший національний
 5. ТРК Україна
 6. СТБ
 7. 5 канал
 8. М1
 9. К1
 10. К2
 11. ICTV
 12. Мега
 13. Enter- фільм
 14. ТЕТ
 15. Новий канал
 16. Голдбері
 17. Вінтаж
 18. Ескулап ТБ
 19. КГТРК
 20. Аріадна
 21. ТРК Київ
 22. Test
 23. MTV Україна
 24. Тоніс
 25. Банк ТВ
 26. Enter-music
 27. Star TV
 28. Хокей
 29. Погода ТБ
 30. НЛО ТБ
 31. Кіноточка
 32. Реал Істейт ТВ

 

Залишити відповідь

Next Post

У Підгірцях святкування 320 річниці відколи зафіксовано чудодійний факт про плачучу ікону Матері Божої з Дитятком Ісусом

21-22 квітня цього року у Підгорецькому монастирі Отців Василіян проходитимуть святкування з нагоди пам’ятної та важливої для духовного життя усіх вірян дати – 320 річниці відколи заплакала ікона Матері Божої з Дитятком Ісусом. Є історичні свідчення про нелегкі часи для мешканців Плісниська, коли через часті напади ворогів, спустошувались і довколишні […]