ЦВК оприлюднила склад виборчих комісій Золочівського району Львівської області

Центральна виборча комісія оприлюднила постанову від 10 серпня 2020 року № 172 утворила та сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій у межах Львівської області.

Золочівська районна територіальна виборча комісія
Львівської області

Голова комісії – Москаль Олег Ярославович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Карпій Мар’яна Степанівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Стельмах Марія Ярославівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Возняк Надія Левківна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Возняк Роман Володимирович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гавснедель Ярослав Владиславович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Качор Юлія Олегівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кирик Роман Ігорович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Коць Марія Романівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кудерявець Ольга Богданівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кульчицька Уляна Костянтинівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Майсурадзе Роман Гійович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Паршин Віталій Юрійович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Турович Наталія Петрівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Файда Роман Євгенович, 1957 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Цибрівська Любов Богданівна, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шептицька Анна Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Яким Богдан Миколайович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Бродівська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області

Голова комісії – Лаврін Віктор Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Кантор Микола Григорович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Карпа Катерина Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Грень Ірина Олегівна, 2000 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Загородня Алла Степанівна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Караїм Олена Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Караїм Олена Ігорівна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кирик Ірина Євгенівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кіндюк Ірина Михайлівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кіт Лариса Назарівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Легчиліна Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії “Громадянська позиція” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Магонь Василь Федорович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Малевіч Віталій Валентинович, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Матвєєва Ірина Михайлівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мирдич Наталія Степанівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Паламар Ірина Євгенівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Придиба Соломія Орестівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Харитон Ольга Петрівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Буська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області

Голова комісії – Фалінська Любов Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Ільків Олександра Олексіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Капацина Юлія Ігорівна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:
Блакита Леся Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Босак Надія Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бучак Оксана Теодозіївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Волошин Володимир Андрійович, 1996 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Вороніна Ірина Юріївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Давидовська Наталія Петрівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила і Честь” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Климус Надія Рудольфівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Коваль Ольга Іванівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Костів Тарас Степанович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Духовна Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кошарецька Оксана Зіновіївна, 1977 року народження – від місцевої організації “Української партії” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лесонін Віталій Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Литвин Ольга Євгенівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ричель Віра Володимирівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Фігура Андрій Георгійович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Якимів Надія Іванівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Золочівська міська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області

Голова комісії – Огоновський Василь Васильович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Маньовська Галина Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Стецик Галина Сафронівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Венгер Оксана Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Жуківський Мирон Семенович, 1945 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Каршневич Анастасія Василівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Квасецька Галина-Ірина Степанівна, 2001 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кузьма Ігор Ігорович, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лещишин Ольга Марківна, 1960 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Маньовський Андрій Романович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Новосад Володимир Іванович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пеляк Мирослава Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сахман Оксана Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Степко Олена Федорівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Твердохліб Наталія Анатолівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тоцький Юрій Васильович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Федецька Ірина Іванівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Щебивовк Андріан Богданович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Next Post

ПДВ і нові коди УКТ ЗЕД

Буське управління ГУ ДПС у Львівській облаcті повідомляє, що ДПС України підготовлено інформаційний лист №14 щодо змін в адмініструванні ПДВ, пов’язаних з набуттям чинності Закону України «Про Митний тариф України» від 04.06.2020 №674-IX за посиланням https://tax.gov.ua/data/material/000/337/429352/Informaciyniy_list_14.pdf. Нагадуємо, що  03 липня п.р.  набрав чинності Закон України від 04.06.2020 №674-IX, яким передбачено […]