ЦВК для діаспори запровадила «Особистий кабінет виборця»

svkЦентральної виборча комісія на своєму сайті відкрила спеціальний сервіс для українців, які перебувають за кордоном. На цьому інтернет-сервісі українці можуть перевірити свої дані перед голосування на виборах президента 25 травня. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, повідомляє прес-служба українського МЗС.

У повідомленні зазначається, що реалізація права голосу під час виборів президента для громадян України, які проживають або перебувають у день проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення в список виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

«У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном своїх виборчих прав, повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті ЦВК, державний реєстр виборців, уведений сервіс – «Особистий кабінет виборця», – зазначено у повідомленні.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Про Золочівське УЕГГ (відео)

Золочівське УЕГГ ВАТ “Львівгаз” створено 3 травня 1996 року на базі Золочівської дільниці Бродівського управління. Сьогодні в його структурі повноцінно функціонує  8 виробничих дільниць. Протяжність газових мереж становить 925 км розподільчих газогонів, 400 км газогонів-вводів. На балансі Золочівського  УЕГГ є 83 ГРП і 48 ШРП, 105 СКЗ. Основна мета діяльності […]
Золочів.нет