ЦСО – офіційний спонсор конкурсу “Таланти Золочівщини”

Як повідомлялося раніше, на Золочівщині триває конкурс “Таланти Золочівщини”. Офіційний спонсором конкурсу є Центр сервісного обслуговування.

ТзОВ “Центр сервісного обслуговування” надає послуги по підключенню та постійного доступу до всесвітньої мережі “Internet”.
Високоякісні зовнішні канали та сучасне магістральне обладнання дозволяє забезпечити якісний та надійний доступ до Інтернет не лише у м. Золочів, але й в багатьох населених пунктах Золочівського району.
Для забезпечення потреб населення, підприємств та організацій міста Золочів була розгорнута міська оптично-волоконна мережа, що дало змогу реалізувати високошвидкісний доступ за технологією FTTB / Ethernet в більшості багатоквартирних будинків міста. FTTB – найбільш оптимальна сучасна архітектура доступу, що забезпечує високоякісний та одночасно дешевий доступ до мережі Internet. Отже, якщо Ви мешкаєте в багатоквартирному будинку, у Вас є ексклюзивна можливість отримати назвичайно дешевий доступ до Internet з максимально можливою якістю.
Для підключення до Internet Вам необхідно звернутися в офіс “ЦСО”особисто, або зателефонувавши за телефоном. Термін підключення – від одного до кількох днів. Підключення здійснюється за Вашої присутності і в зручний для Вас час.
Адреса: м. Золочів, вул. Героя України С. Бандери, 11.
Телефон офіс: 4-65-06 (067-370-32-36).
http://cso.com.ua