Цього сезону епідемії грипу вже не буде

Епідемії грипу в поточному сезоні оголошувати не будуть, оскільки захворюваність не досягала епідемічного рівня у жодному з контрольних міст ані восени, ані взимку.

Про це заявив голова ДержСЕС, головний державний санітарний лікар України Анатолій Пономаренко на прес-конференції у четвер, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМ.
“У нас у жодному з десяти міст, які є контрольними у нашій державі в системі щоденного і щотижневого моніторингу грипу та ГРВІ, епідемічний поріг не перевищено, ситуація навіть не наблизилася до епідемічної. Враховуючи, що передноворічні прогнози про можливу першу хвилю епідемії не справдилися, і в січні і лютому також ми маємо стабільну ситуацію, мабуть, у поточному сезоні 2012 року епідемії на території України оголошено взагалі не буде”, – сказав А.Пономаренко.
Він додав, що за минулий тиждень захворюваність навіть зменшилася на 5,9% порівняно з попереднім. За словами фахівця, цьому сприяли профілактичні заходи і погодні умови.
Відповідаючи на запитання, чи можлива епідемія грипу навесні, голова ДержСЕС зазначив, що певне підвищення захворюваності у березні-квітні можливе, але воно не досягне епідемічного рівня.
“Підвищення (захворюваності. – Ред.) на кінець лютого і в березні, якщо й можливе, то в цифрах, які ми не назвемо епідемією і реєструвати її навряд чи будемо. Це майже стовідсотковий прогноз, хоча в епідеміології абсолютних прогнозів не буває”, – підсумував голова ДержСЕС.
За матеріалами: Експрес online
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Міський голова Золочева зустрівся з митцями міста

15 лютого 2012 року відбулась зустріч міського голови Ігора Гриньківа з митцями міста. Метою зустрічі була спроба об’єднати зусилля художників та міської влади для покращення іміджу міста під час проведення пленерів та святкових дійств місцевого значення. На зустрічі були присутні художники: Надія Грішина, Оксана Кирилова, Галина Гевко, Михайло Голютяк, Володимир […]