Цього року на вулицях України можуть з’явитися перші електромобілі

На відміну від газу і нафти своєї елекктрики в Україні багато, в зв’язку з цим незабаром на вулицях можуть з’явитися перші електромобілі. Прямої економічної вигоди від пересадки зі звичайного авто на електричне поки немає. Є лише світова мода на електромобілі, що пов’язана із  проблемами з нафтою  та глобальним потеплінням.
Електромобілі коштують удвічі дорожче, ніж їх аналоги з двигуном внутрішнього згоряння, але, наприклад, по Америці їх вже їздить близько 100 тисяч. Купують їх для себе, як правило, публічні персони, для яких важливий «зелений» імідж. З тієї ж причини за рахунок платників податків їх насильно впроваджують як таксі і громадський муніципальний транспорт мери і губернатори – «зелений» відтінок може принести їм додаткові голоси виборців.

Не відстає від США Європа.
Всередині таке авто  зручніше звичайного – тільки кермо і дві педалі. Електромотори простіше і дешевше обслуговувати, міжсервісний пробіг у них значно більше, ніж у двигуна внутрішнього згоряння. При аварії машина гарантовано не загориться і не вибухне. Шум від мотора в салоні не чути, як, втім, і зовні, що становить небезпеку для пішоходів. Зараз абсолютно серйозно обговорюється питання про рінгтони для електроавто, щоб людина чула його звук.
Але при цьому сучасний серійний електромобіль класу «Ланоса» далеко не іграшка, як на дитячих автодромах в парках. Менш ніж за 6 секунд він розганяється до 100 км / год і легко тримає швидкість 130-140 км / год, проїжджаючи до чергової «заправки» до 400 км.

За матеріалами: Weekly

Залишити відповідь

Next Post

Екскурсія по селі Шпиколоси...

Пам’ятник Матері Божої, трагедія села В продовж кількох своїх статей я пропоную вам відвідати село Шпиколости його культурні, історичні та релігійні пам’ятки. Коли в’їжджаєш в село Шпиколоси, зі сторони Ремезівців,  можна помітити, що немов сторожа з обох боків села стоять два великих пагорби, які бережуть наше село від сильних вітрів […]