ЦЬОГО РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ПОНАД 100 КМ АВТОДОРІГ ОКРУГУ – ТАРАС БАТЕНКО

Наприкінці квітня нардеп від нашого 123 виборчого округу Тарас Батенко звернувся до Уряду та міністра інфраструктури України Володимира Омеляна щодо необхідності виділення додаткових коштів для забезпечення повноцінного ремонту автодороги Н-02 Львів-Тернопіль. Зокрема йшлося про прокладення мереж водовідведення, встановлення обмежувачів швидкості та облаштування тротуарів вздовж населених пунктів та з’їздів для громадського транспорту.

У червні Кабінет Міністрів України з Державного бюджету додатково виділив 511 млн. грн. Як повідомив Тарас Батенко, у зв’язку з виконанням додаткових робіт, завершення ремонту заплановано на середину осені цього року. Також додатково за кошти обласного бюджету планують облаштувати освітлення пішохідних переходів у трьох селах Золочівського району, вздовж траси Н-02 Львів-Тернопіль.

«В обласному бюджеті передбачено додатково 900 тисяч гривень для освітлення пішохідних переходів на дорозі Н-02 Львів-Тернопіль, зокрема у населених пунктах Пустомитівського та Золочівського району – на пішохідних переходах у с. Підгірне, с. Підберізці, с. Тарасівка, с. Куровичі, поворот на Перемишлянський район, с. Велика Вільшаниця, с. Плугів», – повідомив Тарас Батенко.

Станом на липень 2017 року за кошти спецфонду обласного бюджету, який наповнюється завдяки
законодавчій ініціативі народних депутатів України (перевиконання доходів митниць направляється на ремонт доріг), заплановано та вже проводяться роботи з капітального ремонту наступних автодоріг округу:

• Золочівський район
1. Н-02 Львів-Тернопіль. Понад 80 км автодороги з повноцінними з’їздами для громадського
транспорту, тротуарами вздовж населених пунктів, обмежувачами швидкості, світлофорами та освітленням буде облаштовано до кінця 2017 року.
2. Т18-06 Перемишляни-Поморяни-Плугів. За кошти обласного бюджету відремонтовано 1,2 км
дороги від смт. Поморяни в сторону с. Нестюки.
• Перемишлянський район
1. Т14-17 Куровичі-Перемишляни-Рогатин. Роботи розпочаті минулого року продовжать у
серпні. Заплановано відремонтувати 30 км автодороги до кінця цього року.
2. Дорога загального значення №101 Ганачівка-Шопки (через Станимир, Погорільці та
Лагодів). Передбачено 3,3 млн грн з обласного бюджету. Роботи розпочнуть наприкінці літа.
• Миколаївський район
1. Т14-19 Миколаїв-Крупське-Березина-Жидачів. Загальна вартість робіт – 111 млн грн. Зокрема
ремонт 10 км автодороги у межах Миколаївського району оцінили в 96 млн грн.
2. Т14-02 Східниця-Пісочна. Ремонт дороги розпочали у Дрогобицькому районі. У бюджеті передбачено 25 млн грн, однак при виділенні додаткового фінансування роботи будуть виконанні в повному обсязі також у Миколаївському районі.

Залишити відповідь

Next Post

Робота в Естонії, Фінляндії

Потрібні на роботу в Естонію, Фінляндію висококваліфіковані будівельники для внутрішніх робіт. Зарплата 5 євро на годину. Контактний тел.: 0673006823-Володимир. Поділіться цим у соцмережах: