Ціна деревини в Сумах та інших містах на майданчику УУБ

Запровадження в Україні системи електронних торгів по продажу деревини стало важливим кроком до створення незалежних ринкових відносин, протидії корупції та виходу даної сфери бізнесу з тіньових схем. Лісові господарства, на сьогоднішній день, мають право продавати заготовлено необроблену деревину тільки в системі Прозорро.Продажі та її акредитованих ресурсах, таких як Українська  Універсальна Біржа. Попит на оброблену та та ділову деревину залишається стабільно високим, тож формування вартості її кубометру  залишається актуальним завжди.

На сьогоднішній день придбати деревину можна не виходячи з дому завдяки зручному сайту УУБ абсолютно законно та офіційно. Ціна деревини в Сумах та в інших областях України встановлюється в залежності від таких особливостей деревини як:

  • фізичні властивості та естетичні характеристики;
  • якість лісоматеріалів;
  • вид деревини: необроблена, ділова та інші;
  • регіон продажу;
  • лісове господарство яке реалізує продукцію;
  • розміри та кількість тощо.

Дізнатися більше інформації щодо проведення електронних торгів з продажу дерева та особливостей формування ринкової вартості необробленої деревини можна за посиланням  https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/tseny-na-drevesynu-v-sumah-y-drugyh-gorodah-na-torgah-ooo-uub/.

Актуальна вартість деревини різних порід в Сумах та по Україні на Українській Універсальній Біржі

Отримати доступ до актуальних аукціонів щодо продажу деревини на майданчику Української Універсальної Біржі можна після проходження нескладної реєстрації на сайті, а також сплати страхового та гарантуючого внесків. Після цього перед кожним користувачем відкриваються тисячі вигідних лотів за які варто позмагатися. На майданчику представлена велика кількість пропозицій щодо співпраці від надійних компаній та лісових господарств, які продають якісну деревину на прозорих умовах. Окрім вартості деревини українців також хвилює питання дотримання чесності  аукціонів електронного формату.

Для того щоб забезпечити заявлені умови система Прозорро.Продажі зробила подачі пропозицій до лотів конфіденційними – це необхідно для того, щоб уникнути домовленості між учасниками торгів та організаторами, а також забезпечити неупереджене ставлення.

Кінцева вартість кубометру деревини різних порід встановлюється в результаті проведення аукціону. На сьогоднішній день статистичні дані свідчать про те, що на електронних торгах встановлена середньориночна вартість. Це дуже важливо, оскільки тепер компанії по збуту лісу не можуть спеціально завищувати або зменшувати ціну для окремих клієнтів завдяки новим умовам. Також важливим є той факт, що на майданчику фіксується вся інформація стосовно кількості продукції та її вартості, тож ці дані “магічним” чином нікуди не дінуться і їх завжди можна перевірити. На майданчику УУБ учасники можуть скористатися послугами спеціалістів для того, щоб отримати допомогу у боротьбі за вигідний лот. 

Next Post

Вихідні на Новий рік 2022 і Різдво: скільки будемо відпочивати

Різдво за юліанським календарем 25 грудня, яке в Україні є державним вихідним, випадає на суботу, тому понеділок стане вихідним. 24 грудня робочий день буде коротший на 1 годину. Вихідні: 25, 26, 27 грудня. Новий рік 1 січня також буде в суботу, тому понеділок теж стане вихідним. 31 грудня робочий день […]