Цікавим і різнобарвним було свято у дошкільному навчальному закладі «Чародій» при НВК «Школа радості».

 12У цей день старша група «Лелеченят» прощалась із садочком та збиралась у свій перший вирій – школу. Разом із дітками пізнавали світ, грались, вчились вихователі Лілія Вікторівна Умарова, Наталія Михайлівна Бондаренко, Оксана Павлівна Юрченко, музичний керівник Марія Даниліївна…   А дітки, мов справді пташенята, горнулись до своїх наставників, ділились із ними своїми тривогами, переживаннями, радощами.

Та ось настала ця зворушлива пора прощання із цим маленьким дивосвітом, що звався садочком. Кульки, бантики, квіти, теплі і щирі слова, пісенька про садочок «Чародій», маленькі дитячі надії і сподівання – це свято випускного балу у садочку. Привітати діток із святом також завітали директор НВК «Школа радості» Ярина Дмитрівна Сухецька та завуч із дошкільного виховання Оксана Павлівна Фелештин.

Тож, хай щастить малечі, хай легко дається наука, а нова захоплююча мандрівка країною знань буде цікавою та насиченою тільки хорошими миттєвостями.

Леся ГОРГОТА

Залишити відповідь

Next Post

Злодія зловили...

В Золочівський РВ звернувся з заявою 26-річний мешканець одного з сіл району. Чоловік повідомив про те, що невідома особа, скориставшись тим, що будучи в нетверезому стані заявник спить на лавочці в Золочеві, з кишені штанів викрала його мобільний телефон «Нокіа-6151», вартістю 600 гривень. Встановлено, що крадіжку скоїв 46-річний мешканець Золочева. […]