Центр обслуговування платників податків в Золочівській МДПІ – діє

З моменту урочистого відкриття Центру обслуговування платників податків  в Золочівській МДПІ минуло шість місяців. За цей час досить велика кількість громадян скористалися послугами даного сервісного Центру.  Вони неодноразово висловлювали своє позитивне ставлення до відкриття та роботи  Центру.

Основні завдання, які виконує Центр – це комплекс послуг з отримання дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

Так, з часу роботи сервісного центру фахівцями інспекції надано кваліфікованих адміністративних послуг більш ніж 8 тис. платникам податків та громадянам з різних питань, що входять до компетенції  податкової служби.

За звітний період працівниками ЦОПП видано:

– більше 1,5 тис. дозвільних документів;

– понад 5,5 тисяч довідок різних форм;

– прийнято майже 10 тис. декларацій та  звітів на паперових носіях;

– надано майже 900 податкових консультацій.

Аналіз видачі довідок свідчить, що загалом найбільшу кількість послуг (75,6 відсотка) надано фізичним особам. Зокрема, це стосується видачі громадянам довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів .

В приміщенні Центру встановлено скриньки, в яких відвідувачі можуть залишити свої заяви та пропозиції, які будуть вивчатися з метою покращення їх обслуговування та  задоволення законних прав та інтересів.

Також, під час отримання послуг, платники можуть висловити свої ідеї і побажання щодо вдосконалення функціонування податкової системи, які будуть  узагальнені та враховані при розробці Програми  лібералізації податкової політики до 2014 року.

Завідувач  сектору  забезпечення доступу

 до публічної інформації

та розгляду звернень громадян

Залишити відповідь