Тривожні думки

Kovalchuk MВесна, крім надії на теплі дні і розквіт природи несе у кожному дні незрозумілі тривожні думки. Здається, вони появляються разом із розтопленим снігом, який цілих три місяці приховував під собою увесь цей непотріб і сміття, що тепер впадає в очі.
Весною, організм вбитий авітамінозом і безсиллям мусить ще давати раду і думкам, які їдять тебе із середини, приходять у сни і в кожен пережитий момент.
І ніби немає підґрунтя для цих думок: у тебе все добре, ти бачиш своє майбутнє і себе у майбутньому – та є ці думки, у котрих, наче в хвороби, на тебе інші плани.
Щовечора, у тебе хтось краде сон і ти лежиш і думаєш чи усім подякував, чи зміг правильно донести слова, для прикладу, що по-справжньому кохаєш, прокручуєш в голові усіх, з ким розірвав дружні пуповини і хто розірвав з тобою. Ти зі смутком дивишся на прожиті роки і зупиняєшся на деталях, які могли б змінити твоє життя. Пару років тому ти міг жити у найдорожчому місті в світі, міг мати бажану освіту і професію, а міг просто залягти на дні озера, і не надіятися на ангела, який в цей момент не спав.
Усі ці думки рівноцінні тортурам. Правда, тортури не такі безжалісні. І правда в тому, що ці дні у тебе як присудженого до страти – в очікуванні моменту, коли усе стане на свої місця.
Десь посеред ночі, ти ватяними ногами виходиш на двір, де окрім свіжого морозного повітря наповнюєш легені і тютюновим димом. Далі прямуєш на кухню, де на столі чекає склянка води, наготовлена ще з вечора, ти ніби знав, що вона тобі знадобиться. Ти жадно ковтаєш декілька заспокійливих пігулок і дрібними кроками доходиш до пустого ліжка. І найголовніше зараз – це заснути. До наступної весни, до наступних тривожних думок…

Ковальчук Микола

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві спалено контейнери для сміття

В ніч з 27 на 28 лютого 2013 року у місті Золочеві невідомими особами було спалено 4 контейнери для твердих побутових відходів (див. фото). Три контейнери спалено на вул. Лермонтова поруч з недобудованим спортивним комплексом та один контейнер на вул. С. Стрільців біля кафе-бару «Сафарі». Золочівським райвідділом ГУМВСУ ведуться слідчі […]