Трикотаж масло. Характеристики тканини та види виробів з неї

Новий текстильний матеріал під назвою «масло» вже встиг набути популярності. Це різновид трикотажу, що має гладку лицеву сторону та трохи шорсткий виворіт. Полотно добре тягнеться у будь-якому напрямку, тобто можна сказати, що ця тканина має таку характеристику, як бі-стрейч.

Якщо вам потрібна тканина масло, то краще за все придбати її в інтернет-магазині Атлас, адже у каталозі Атласу ви знайдете безліч відтінків та варіантів дизайну. Придбати цю та інші тканини можна у будь-якій кількості (від одного метру), оперативна доставка по Україні та навіть за її межами буде здійснюватися зручною транспортною компанією. Сплатити за замовлення можна під час створення заказу карткою або вже після отримання товару готівкою.

Трикотаж масло: основні характеристики

Трикотаж масло має велику щільність та одночасно він шовковистий і ніжний, це зумовлено тим, що більша частина складу – це віскоза. Така тканина буде пропускати повітря, тож вона не викличе неприємних почуттів чи подразнення шкіри. Цей матеріал зносостійкий та міцний, не розтягується під час експлуатації, на сонці не вицвітає. Ще однією позитивною характеристикою можна назвати те, що на поверхні не утворюються катишки. Також слід відзначити, що відсутнє осипання країв тканини, тож це полегшує працю при розкрої та при пошитті речей.

Трикотаж масло має декілька видів: класичний, зимовий, холодний, мікромасло, кристал, з начосом, масло-піна.

Що можна зшити з трикотажу масло?

З цієї шовковистої та еластичної тканини можна зшити:

  • туніки;
  • блузки;
  • сукні;
  • спортивні костюми.

Туніки з цієї тканини виглядають невагомими, вони ідеально підходять для створення витончених аутфітів, моделі можуть мати як короткий, так і довгий рукав, вільний або напівприталений фасон.

Дуже ефектно виглядають блузки з такої трикотажної тканини, їх можна одягти як на урочистий захід, так і на прогулянку.

Сукні, що шиють з масла, можуть бути святковими або повсякденними, завдяки еластичності вони відмінно сідають по фігурі, що дозволяє демонструвати всі принади.

Спортивні костюми з трикотажу масло підходять як для тренувань, так і для прогулянок, адже це дуже комфортний одяг.

Трикотаж масло завдяки своїм характеристикам ідеально підходить для пошиття різноманітного чоловічого та жіночого одягу, це і зумовило його популярність.

Next Post

Львівський обласний центр служби крові потребує донорів крові

За даними Львівської ОВА, Львівський обласний центр служби крові потребує донорів крові. Найбільша потреба є у крові з резусом «-».☝️ Основні критерії, яким повинен відповідати донор:🔺відсутність хронічних захворювань;🔺рекомендована маса людини, яка може поділитися власною кров’ю, має бути не менше ніж 60 кг;🔺вік донорів від 18 до 60 років. Кров приймають […]
Кров