Тростянецькі «Соняшники»

Березень приніс не лише відчуття справжньої весни. Разом із ним чимало гарних свят і конкурсів прийдуть до учнів Золочівщини. Найближчим часом відзначатимемо Шевченківські дні, потім – ювілей Ліни Костенко, річницю М.Рильського. А 3 березня по всій Україні розквітли жовтогарячі «Cоняшники» – це чи не в кожній школі цього дня були учасники однойменної всеукраїнської українознавчої гри.
Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст. уперше взяла участь у цьому конкурсі, але вже зразу можна сказати: традицію започатковано. Гарна якість друкованих завдань, цікаві та нестандартні запитання, інтерес до культури України – ось складові успіху цієї гри. Діти прийшли гарно одягнені, у вишиванках, а це ще більше надало урочистості, небуденності. І справді, коли виникає непідробний інтерес до культури свого народу, до його мови, – це свято.


20 учнів із 1-го по 9-й клас спробували свої сили, перевірили знання. Мабуть, деякі завдання виявилися не надто легкими – є нагода вдома пошукати відповіді в інтернеті. Не соромно не знати – соромно не хотіти знати. Бо, як казали древні мудреці, «Omnia mea mecum porto» – «Все своє ношу зі собою». А це, безумовно, знання.
Учитель української мови та літератури
Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. Сидорович Л.В.

Залишити відповідь