Тростянчани на Святі Героїв

23 травня відбувся чи не найцікавіший для учнів захід – Свято Героїв. Саме там школярі можуть не лише показати силу, спритність, вміння розпалювати вогнище та готувати в польових умовах, але й проявити себе як команда – цільна, згуртована, з єдиною метою – перемогти!
Саме на перемогу були налаштовані й тростянчани. Допомагали їм у цьому такі вчителі: фізичного виховання – Я.М.Семенко, образотворчого мистецтва – О.В.Гнатів, української мови та літератури – Сидорович Л.В., світової літератури – О.Б. Цвігун. Учні підбирали матеріал для стіннівки, вправлялися, мудрували, як краще представити свою страву, приправлену димком. А найголовніше – діти зуміли показати: якщо йти до мети згуртовано, то все вдасться!


Загальна атмосфера була неперевершена: всі учасники у вишиванках, старшокласники – в одностроях. Це ще більше заохочувало показати себе. І учням Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. це вдалося якнайкраще: дві перемоги! За спортивне змагання на смузі перешкод команда отримала ІІІ місце, а за приготування «козацького обіду» (уже втретє, до речі!) – І місце!

Набігавшись, наївшись смачнючого куліша та шашликів, радісні та задоволені поверталися додому. А в голові крутилася думка: з такими дітьми, з таким майбутнім Україна переможе. Слава Україні!

Учитель української мови та літератури Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. Сидорович Л.В.


Залишити відповідь

Next Post

Завершено фінансування виплати пенсій

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 25.05.2015 року завершено фінансування виплати пенсій за травень місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату травневих пенсій становила 24 млн. 94 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів. Начальник управління І.Питльована […]