Вийшов трейлер українського фільму “Крути 1918”

«Крути 1918» — український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва. Фільм присвячений 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року. У кінотеатрах з 6 грудня 2018 року.

“Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.” – йдеться у повідомленні про фільм.

Прем’єра фільму: 6 грудня 2018
Назва: КРУТИ 1918
Жанр: історичний екшн
Категорія: художній фільм
Тривалість: 110 хв
Сценарій: оригінал
Мова: українська +
Зйомки місць: Україна
Режисер: Олексій Шапарєв
Автор: Костянтин Коновалов
Продюсер: Андрій Корнієнко
Виконавчі продюсери: Артем Колюбаєв, Тарас Босак
Країна: Україна +
Виробництво: Good Morning Film
Реліз: 6 грудня 2018
За підтримки ДержКіно України

Залишити відповідь

Next Post

Збігає термін реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 31 січня 2018 року останній день реєстрації на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018. Особи, які цього року вперше братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, матимуть змогу пройти процедуру ЗНО «від А до Я», відчути атмосферу в пункті проведення зовнішнього незалежного […]