Третина молодих українських сімей не має власного житла

Із них 14% винаймають квартири, 11% туляться в комуналках, а ще 10% – у гуртожитках. 33% молодих сімей мешкають в окремих власних квартирах (для всіх родин цей показник становить 56,3%).

За даними соціологічних досліджень, житлова проблема є основною причиною, що стримує укладення шлюбів та спричиняє розлучення серед молоді.

Ефективність державних програм залишається вкрай низькою. За результатами аудиту діяльності Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, проведеного Рахунковою палатою впродовж 2002-2010 років, обсяги введеного в експлуатацію житла становили тільки 12% від запланованих.

Пільговими кредитами щороку забезпечували менше 3% молодих сімей, які відповідного часу претендували на житло за державною програмою. Від 2009-го припинено укладення договорів на часткову компенсацію відсотків за кредитами комерційних банків для придбання молодими сім’ями житла в кредит, здійснюється лише погашення зобов’язань за раніше укладеними договорами.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Створено прилад, що за день розшифровує генетичний код

Скоро ці прилади з’являться у лікарнях і вивчення геному буде таким же звичним явищем, як ультразвукове дослідження. Американська біотехнологічна компанія почала приймати замовлення на пристрої, які протягом лише одного дня можуть відносно недорого повністю розшифрувати генетичний код людини. Вчені говорять, що цим значно полегшується лікування та попередження багатьох хвороб. Сучасний […]