Треба жити: відбулася зустріч із матерями та дружинами загиблих Героїв України (відео)

15 червня у Золочівській районній державній адміністрації відбулася зустріч із матерями та дружинами загиблих Героїв України, що є учасниками спільноти “Треба жити” і БФ “Спілка без імені”.

Вітав гостей із Бродівщини на Золочівщині голова Золочівської РДА Василь Маркевич, який відмітив, що такого роду зустрічі є дуже знаковими і дуже потрібними сьогодні.

Настоятель парафії Воздвиження Чесного Животворящого Хреста у м. Броди о. Ярослав Царик каже, що спільнота сформувалася з початком війни. Тут знайшли підтримку і розраду ті, що втрачали надію жити, тому із назва групи “Треба жити”.


Ольга Скаковська – мама загиблого Героя України Романа Скаковського, розповіла, що такі зустрічі допомагають себе адаптовувати до того болю втрати із яким доводиться жити.

Next Post

Вітання для Михайла Терлецького

Святкує 35-річчя Михайло Терлецький. Коханого чоловіка, люблячого батька вітають дружина Зоряна, син Петро, дочка Анастасія, дочка Сніжана, син Степанчик і вся велика родина. Хай ладиться скрізь: у роботі, в родині,Щоб радісний настрій у серці не згас,Все світле і гарне, що треба людині,Нехай неодмінно приходить до Вас!Хай щастя приходить і ллється […]