Травмованого внаслідок ДТП чоловіка транспортували гвинтокрилом із Бродів до Львова (відео)

Травмованого внаслідок ДТП чоловіка транспортували гвинтокрилом із Бродів до Львова
Транспортували гвинтокрилом із Бродів до Львова

10 квітня 2021 року у місті Броди, Золочівського району, що на Львівщині, біля стадіону, сталася ДТП за участі автомобіля та велосипедиста.

Внаслідок аварії травми отримав велосипедист. Чоловіка гвинтокрилом транспортували до Львова у лікарню. Про це “Золочів.нет” повідомив кореспондент спільноти pidslyxano_v_brodax.

“10 квітня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив пацієнта з політравмою, отриманою внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, з міста Броди, #Львівської області, до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Після того, як вертоліт здійснив посадку на злітному майданчику лікарні, потерпілого було передано лікарям для надання кваліфікованої медичної допомоги”, – повідомляють у ДСНС.

Нагадаємо, що на Львівщині на постійному чергуванні перебуває санітарна бригада Авіаційної системи МВС на вертольоті ЕС-145 із медичним модулем, яка забезпечує екстрену допомогу населенню шести західних областей.

Будьте обережні на дорогах!

Next Post

Вітання для Мар'яна Скоробагатого

Колектив “Золочів.нет” та Петро Бутинський вітають Мар’яна Скоробагатого із днем народження. Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле і гарне, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя приходить і ллється рікою, Хай горе обходить завжди стороною, Хай доля […]