Трагедія на Львівщині: 14-річний хлопець потонув під час купання

Сьогодні близько 12:00 на місцевому озері “Молодіжне” у місті Кам’янка-Бузька сталася трагічна подія. Під час купання з другом, 14-річний підліток пірнув у воду з пірсу та не винирнув. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на  Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“Друг хлопця, побачивши його відсутність, одразу кинувся за допомогою. Місцеві мешканці намагалися знайти хлопця, але їхні зусилля були безрезультатними. Пожежно-рятувальне відділення за допомогою надувного човна та спеціального обладнання проводило обстеження озера. До пошукових робіт долучилися водолази, які ретельно обстежували дно водойми. Пошуки тривали до обіду, і, на жаль, водолази знайшли тіло дитини. Ця трагедія є нагадуванням про необхідність дотримання правил безпеки під час відпочинку біля води. Особливо важливо бути обережними та відповідальними, коли йдеться про дітей. Вода може бути підступною і небезпечною”, – інформує ДСНС України у Львівській області.

Next Post

Дитячі хірурги видалили пухлину кисті дитині із Золочева

Доброякісне утворення деформувало кисть шестирічного хлопчика. Допомогти дитині взялись хірурги. Після операції на ручці Давидко із Золочева уже активно готується до першого класу – вчиться писати і багато малює, інформує Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. “Мама Давидка розповіла, що коли ручка була маленька, вада не була помітною. Проте з віком […]