ТОВ «Княжі лани» увійшло до складу Українського аграрного холдингу

Зерно довіри посіяно. ТОВ «Княжі лани» увійшло до складу Українського аграрного холдингу.

Нещодавно відбулася зустріч керівництва ТОВ «Княжі лани» та Українського аграрного холдингу із очільниками громад, де, власне, працює підприємство. Зокрема у зборах взяли участь керівники сільських рад: Скварявської – Ігор Кузьма, Підлипецької – Ганна Гуменюк, Струтинської – Мирослава Ярова, Гончарівської – Марія Венярська, Княжівської – Лариса Орецька, Словітської – Володимир Демський, Червоненської – Василь Зозуля, Куровицької – Володимир Чорнопис.

Зустріч обумовлена потребою ближче познайомитися один із одним, адже від початку нового року відбулися важливі зміни в структурі підприємства. ТОВ «Княжі лани» працює на Золочівщині впродовж 15 років, обробляє більше 6 тисяч гектарів. Нещодавно товариство увійшло до складу Українського аграрного холдингу, що вже більше 10 років успішно працює та стрімко розвивається на теренах нашої держави. Господарювати починали з 300 гектарів землі на Чернігівщині. Наразі ж підприємство обробляє близько 70 тисяч гектарів у різних регіонах: на Чернігівщині, Полтавщині, Київщині, Закарпатті, а віднедавна – у Сумській, Львівській і Тернопільській областях. Спеціалізується на вирощуванні кукурудзи та сої. За роки становлення досягли суттєвих здобутків у вирощуванні цих культур, побудували три нові та реконструювали потужні елеватори, придбали залізничні вагони для перевезення зерна. У складі холдингу також працює сучасне тваринницьке господарство ТОВ «Рожнівка-Агро», яке за всіма показниками займає провідне місце в Україні.
Важливою складовою успішної діяльності підприємств Українського аграрного холдингу є дружні відносини з місцевими громадами, яким надається вагома підтримка. Щороку значні кошти виділяють на ремонт доріг, мостів, допомогу школам, дитсадкам, медичним закладам, будинкам культури, на покращення благоустрою територій та багато іншого. Велику увагу приділяють храмам і церквам, надають матеріальну підтримку окремим категоріям населення, як, наприклад, учасникам АТО або ж людям за невідкладних потреб.
Під час зустрічі із сільськими головами, окреслюючи подальший вектор роботи ТОВ «Княжі лани», співзасновник Українського аграрного холдингу Микола Сольський зазначив, що керівництво підприємства продовжуватиме добрі традиції попередників, проте ще додасть ряд важливих позитивних акцентів. Зокрема, відтепер у селах на місцях працюватимуть адміністратори товариства – люди, що відповідатимуть за соціальну сферу та роботу з пайовиками. Це дозволить оперативно й ефективно реагувати на запити місцевих жителів.
Як і раніше, існуватиме можливість отримати орендну плату авансом, якщо людина потрапила в скрутне становище. Нововведенням стануть виплати на народження дитини в сім’ї пайовика в розмірі 10 тисяч гривень, також надаватиметься благодійна допомога родичам на поховання пайовика – 3 тисячі гривень. Традиційно підприємство виділятиме кошти для проведення важливих свят та культурних заходів.
Микола Тарасович також повідомив керівникам сільських громад і тим самим заспокоїв, що різких змін у кадровій системі товариства не буде, і у своїй основі колектив залишається той же: люди тут хороші й працьовиті. Це підтвердили присутні на зборах працівники «Княжих ланів», що давно добре зарекомендували себе в роботі із сільськими громадами, це: заступник генерального директора товариства Орест Дужий, начальник землевпорядного відділу Ольга Зенченко, її заступник Михайло Урбанович, керівники структурних підрозділів Сергій Суль та Юрій Іващенко.
Водночас з’явилися нові обличчя. Принагідно на зборах представили генерального директора ТОВ «Княжі лани» Ігоря Федоренка, заступника генерального директора Українського аграрного холдингу з розвитку земельного банку Дмитра Андрощука, заступника генерального директора холдингу із соціальних питань Олександра Шаманського та начальника відділу соціального розвитку Олександра Білецького. У подальшому саме з ними можна буде співпрацювати.
Присутні на зборах сільські голови мали нагоду почути відповіді на хвилюючі питання, поділилися проблемами, що потребують вирішення першочергово. Так, обговорили питання орендної плати. Микола Сольський зауважив, що її підвищать, і, незважаючи на недавні зміни в порядку нормативної грошової оцінки землі, усі пайовики отримуватимуть виплату за оренду земельних ділянок більшу, ніж у минулому році.
Здебільшого керівників сільських рад непокоїть незадовільний стан доріг, існує необхідність укріплення кладок та мостів. Сільські громади потребують допомоги в благоустрою місцевих територій, у наведенні порядку на кладовищах. Говорили про необхідність ремонту шкіл, садочків, медичних установ, закладів культури, зокрема щодо заміни покрівлі, вікон, дверей. Торкнулися проблеми налагодження належного функціонування вуличного освітлення. Необхідна фінансова підтримка закладів культури. Народні доми потребують ремонту, подекуди – засобів освітлення, одягу для сцени, акустичної апаратури.
Неодноразово на зібранні від сільських голів звучали слова вдячності на адресу ТОВ «Княжі лани» за постійну підтримку впродовж попередніх років: це і допомога малозабезпеченим верствам населення, і подарунки першокласникам до 1 Вересня, фінансування святкових заходів, подарунки дітям на Свято Миколая, встановлення ігрових майданчиків чи допомога на облаштування футбольного поля зі штучним покриттям, як, наприклад, у селі Куровичі. Важливо, що ці добрі традиції будуть не тільки збережені, а й примножаться вагомими соціальними програмами Українського аграрного холдингу. І в цьому можна бути певними: про це свідчать здобутки підприємства в інших регіонах країни.
Тим часом на полях активно працює техніка «Княжих ланів», тривають весняно-польові роботи. Землю обробляють турботливо, зі світлими сподіваннями на щедрий урожай. Не менші надії покладені і на добрі довірливі відносини керівництва підприємства та всього Українського аграрного холдингу з місцевими громадами. Віриться, що невдовзі люди переконаються в цьому й побачать все на власні очі.

Валентина Смаль

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібен диспетчер у логістичну компанію

Запрошується диспетчер у логістичну компанію. Зарплатня: від 5000 до 15 000 грн., залежить від досвіду. Вимоги: – Розмовна англійська мова – Основи ПК: пакет офісних програм – Увага до деталей, готовність до інтенсивних навантажень, стійкість до стресів. Умови роботи: – Повна зайнятість – Робота з 14:30 по 23:59 з понеділка […]