Топ товарів, необхідних для саду

Кожен, у кого є свій заміський будинок, має і присадибну ділянку. Навіть якщо це просто дача, то в будь-якому випадку земля і рослини повинні бути забезпечені належним доглядом. Для цих потреб є безліч різного садового обладнання, які широко рекламуються. Але якщо розібратися, то для нормального ведення садового господарства необхідно лише десять основних товарів.

Які товари та інструменти необхідні в саду? 

Нижче представлені десять основних категорій інструментів, які стануть в нагоді в будь-якому господарстві.

Секатор.

Секатор необхідний для обрізання гілок на кущах і дерев. Оскільки процедура обрізання сама по собі є болючою для рослин, тому леза приладу повинні відрізнятися особливою гостротою.

Секатори бувають обвідні і наполегливі. Обвідними обрізаються молоді гілки. Одне лезо має виїмку. А наполегливі секатори використовують нижню частину як упор. Ними зазвичай зрізають вже сухі гілки.

Його застосовують, коли необхідно обрізати гілля або гілки досить великі по діаметру. Він здатний зрізати гілки до 35 міліметрів в обхваті.

Завдяки своїм довгим ручкам секатор здатний дістати до найважчих і далеких місць під кроною, а також зрізати гілки впритул до стовбура.

Секатор
Секатор

Фото з сайту https://vencon.ua/

Сокира.

Сокира – один з важливих інструментів для дачі та присадибної ділянки. Особливо це стає зрозуміло, коли на ділянці є лазня або будинок опалюється дровами.

Оптимальний варіант садової сокири являє собою прилад до 30 сантиметрів в довжину і не більше кілограма ваги. Але це досить індивідуальний вид обладнання, так що кожен господар підбирає його строго під себе.

Сокира
Сокира

Фото з сайту https://vencon.ua/

Граблі.

Кожен дачник або садівник хоч раз стикався з необхідністю збирання обсипалися листя або розпушування землі. Для таких випадків відмінними помічниками є граблі.

Якщо для розпушування і прибирання трави, бур’янів або листя з грунту краще підходять садові граблі з жорсткими прямими металевими зубами, то для прибирання території від опалого листя оптимальні в застосуванні будуть віялові.

Сапка з мотикою.

Такий інструмент добре підходить для роботи на невеликих площах. Він дозволяє одночасно садити і розпушувати грунт. Оптимально підходить для любителів квітникарства.

Штикова лопата.

Універсальний інструмент на городі. Вкопати грядки, перетягати пісок або землю, викопати яму, канаву – це все допомагає зробити наявність багнетної лопати.

Електричний тример.

Коси вже залишилися в минулому. Зараз вік рівних галявин з коротким газоном. А такого ефекту допоможе домогтися електрична газонокосарка або тример.

Бензопила.

Сокира, звичайно, річ хороша і необхідна. Але коли є необхідність зрубати дерево або приготувати дров для розпалювання, краще використовувати бензопилу. Це заощадить багато часу, сил і енергії.

Устаткування для поливу.

На будь-якій ділянці і в будь-якому саду завжди знайдуться рослини, що вимагають постійного поливу. Зрозуміло, носити воду відрами дуже довго і важко. Тому в кожному господарстві необхідно поливне обладнання: шланги, насадки, насоси, розпилювачі.

Тачка.

Ще один неоціненний помічник на городі. Прибрати урожай, навозити дров або землі, вивезти сміття або зайвий мотлох. Спростить виконання цих завдань наявність в господарстві тачки.

У чому перевага товарів бренду Intertool?

На ринку велика кількість різних компаній, що поставляють різне обладнання для саду і дачі. Але серед цих найменувань виділяється один бренд під назвою Intertool.

Основна вигідна відміність цього обладнання є відмінне співвідношення ціни і якості. За порівняно невелику ціну клієнт купує товар найвищої якості, який здатний прослужити досить довгий час.

Ще однією перевагою є широкий їх асортимент. Intertool випускає практично будь-який інструмент, який актуальний і затребуваний для застосування в місті або на дачі.

Компанія надає гарантію на всі свої товари.

Де купити товари для саду?

Товари бренду Intertool представлений на сайті їх офіційно дилера, компанії Vencon.

Можна ознайомитися з різноманітністю товару, довідатися про ціни, порівняти різні інструменти і замовити доставку. Доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Next Post

Які дороги ремонтуватимуть: затвердили 200 мільйонів гривень на ремонт доріг Львівщини

4 лютого, на засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку затвердили Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки. Про це інформують у пресслужбі ЛОДА. Відтак, члени комісії проголосували за виділення 200 мільйонів гривень на ремонт автомобільних доріг місцевого […]
ремонт дороги