ТОП-7 корисних плагінів для WordPress

WordPress

WordPress – це конструктор сайтів або, іншими словами, система для управління контентом (Content Management System). Це найпопулярніша CMS в світі, за допомогою якої створено понад 39% всіх сайтів у світовій павутині.

CMS написана на мові PHP і має відкритий вихідний код, завдяки чому веб-майстри можуть вносити додаткові корективи в готовий продукт. Але навіть якщо у вас немає досвіду програмування, ви з легкістю створите свій унікальний сайт, блог або каталог.

За допомогою плагінів можна вирішувати найрізноманітніші завдання – від SEO-оптимізації до оплати товарів прямо на сайті. Їх використовують, щоб розширювати функціональність CMS і спрощувати створення сайтів.

В офіційному каталозі WordPress дуже багато плагінів – понад 50 тис. Підібрати відповідний набір розширень справа непроста. Тому ми спростили цю задачу і зібрали плагіни, які точно допоможуть у створенні і забезпеченні життєдіяльності сайту.

ТОП плагінів, які будуть корисні вашому сайту
Пропонуємо плагіни, які точно спростять роботу з сайтом, а фінальний продукт вийде набагато якісніше.

Classic Editor 
Це офіційний плагін, створений командою WP. Він замінює функції нового редактора «Гутенберг», який прийшов з оновленням WordPress 5.0. Нововведення мало спростити роботу з редактором, а по факту зробило процес редагування складним і незрозумілим. Classic Editor допоможе завантажувати і працювати з текстом на сайті. До того ж він безкоштовний.

Cyr to Lat 
Плагін перетворює кириличні символи на латинські в URL-адресах сторінок і записів. Це робить посилання читабельними для людей і пошукових машин. Відповідно, сайт піднімається по SEO-показникам в пошуковій видачі.

Autoptimize
Розширення мінімізує і кешує скрипти і стилі, тобто об’єднує їх. Це дозволяє оптимізувати сайт, що позитивно позначається на продуктивності і швидкості завантаження ресурсу.

AnyComment
Популярний плагін серед тих, хто веде блог. Це чудовий варіант замінити стандартну форму коментування на більш розширену і просунуту. AnyComment дозволяє налаштувати дизайн і форму з коментарями під стиль вашого сайту.

All in One WP Security & Firewall
За допомогою All in One WP Security & Firewall можна збільшити безпеку:

  • облікових записів;
  • входу;
  • реєстрації;
  • бази даних;
  • файлової системи.

Плагін захищає сайт від злому і наслідків хакерської атаки у вигляді спам-розсилок з вашого домену, поширення вірусів і ін.

Compress JPEG & PNG 
Це розширення робить сайт швидше, оптимізуючи зображення. Що приємно – плагін працює в автоматичному режимі і стискає розмір файлів прямо під час завантаження. Завдяки цьому сайт буде завантажуватися швидше і економити місце на хостингу.

Elementor
Elementor впорається з будь-якими завданнями, пов’язаними з візуальним наповненням сайту. Плагін складається з великого набору віджетів, що дозволяє створювати і редагувати контент без особливих зусиль.

Сподіваємося, ми заощадили ваш час на пошуки корисних плагінів для сайту. Більше інформації про CMS WordPress ви знайдете в статті за посиланням:  www.interkassa.com

Next Post

Світ вшановує пам'ять жертв Голокосту

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї з найжахливіших трагедій в історії. Масовий розстріл євреїв тривав з 25 вересня до 10 жовтня 1941 року. Про це інформує пресслужба СБУ. У документах, які нині зберігаються в Архіві СБУ, є спогади киян, які мешкали неподалік від місця страшних розстрілів. Одна […]