Топ-10 найбідніших країн у світі

bidnistСкладено список десяти найбідніших країн 2013 року. У першу трійку увійшли Зімбабве, Демократична Республіка Конго і Ліберія.
Так, у Зімбабве ВВП на душу населення становить менше 360 доларів. Це найнижчий рівень серед усіх країн і територій світу. У січні 2013 року міністр фінансів країни заявив, що в державній казні залишилося 217 доларів. Середня тривалість життя в Зімбабве – 48 років у чоловіків і 47 років у жінок.
У Демократичній Республіці Конго ВВП на душу населення становить близько 370 доларів, а в Ліберії – 360 доларів.
На четвертому місці списку – Бурунді – невелика держава в Східній Африці, де понад половини населення країни живе нижче межі бідності.
П’ятірку ТОП-10 закриває Сомалі, де ВВП на душу населення в 2013 році склав 600 доларів.
Крім того, у список увійшли такі країни, як: Малаві (Східна Африка) з ВВП на душу населення 733 доларів, Сьєрра-Леоне (Західна Африка) – 780 доларів, Центральна Африканська Республіка – 760 доларів, Еритрея (Східна Африка) – 730 доларів, Того (Західна Африка) – 830 доларів.
Зазначимо, раніше повідомлялося, що в рейтингу найбагатших країн Україна пасе задніх.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

DZIDZIO ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ КЛІП В ЕФІРІ М1

Львівські пацани, які перевернули український шоу-біз з ніг на голову, презентують нову відеороботу на пісню про справжнє кохання гуцула Дзідзьо та єврейки Сари! Ексклюзивна прем’єра ролика «Я і Сара» відбудеться на М1 у спецвипуску «ПОПконвеєра» 14 листопада о 22:00. Якщо ти живеш у Києві або переребуватимеш у місті 14 листопада, […]