Точне зручне обстеження ВРХ УЗД апаратом KX 5200

УЗД апарат KX 5200

У сучасному тваринництві не обійтися без якісної діагностики. Але, враховуючи великі габарити багатьох тварин, використання деяких видів устаткування стає досить проблематичним. Відмінною підмогою при обстеженні таких особливих пацієнтів стають УЗД апарати KX 5200. Для ВРХ в Україні вони широко доступні через сайт https://ukrvet.ua/. Це буде гарантовано фірмове обладнання, що постачається до нас прямо від виробника.

УЗД апарат KX 5200 для ВРХ із каталогу торговельної марки Kaixin

Одна з основних переваг даного апарата — його компактні розміри й можливість експлуатації поза приміщенням клініки й навіть без доступу до електромережі. Але є й маса інших гідних і навіть унікальних характеристик цих приладів.

Автономність

Своєю високою автономністю УЗД апарати KX 5200 для ВРХ від інтернет-магазину «Укрвет» зобов’язані застосуванню ємної компактної батареї літієвого типу. Більше того, у базовій комплектації йде додатковий акумулятор, який можна встановити на зміну джерелу енергії, що розрядилося. На одній батареї апарат може працювати не менше 4 годин.

Портативність

Дані апарати є дуже легкими й компактними. Їх зручно переносити, перевозити, зберігати й експлуатувати в будь-яких умовах. Це надзвичайно актуально, особливо коли потрібно обстежити дуже велику тварину або пацієнта в занадто важкому стані без можливості його швидкого транспортування у ветеринарну клініку.

Комфортність

Прилад простий і зручний у застосуванні. Тому УЗД апарат KX 5200 для ВРХ замовити доречно навіть для невеликого веткабінету або дрібного господарства. Адже впоратися з його використанням зможе навіть починаючий ветеринарний фахівець, який не володіє досвідом застосування УЗД апарата у минулому.

Керування

Прилад можна фіксувати на зап’ясті, передпліччі, поясі діагноста, установлювати на спеціальному штативі або столі. При цьому руки ветеринара залишаються вільними для контролювання рухів пацієнта. Також апарат дозволяє вести обстеження дистанційно, включаючи систематичне одержання даних про роботу серцево-судинної системи.

Використання

Такі прилади, як УЗД апарати KX 5200 для ВРХ, купити можна із транспортуванням у найвіддаленіші куточки країни. Дане встаткування зручне для діагностики тільності корів і наявності в них стану полювання. Його застосовують в обстеженнях репродуктивних органів тварин обох статей. Ці прилади дозволяють визначати життєздатність плода або товщину шпику.

Придбати ці апарати можна в безлічі спеціалізованих магазинів. Але якщо ви хочете одержати оригінальний УЗД апарат KX 5200 для ВРХ, ціна якого нижче средньоринкової, то вам неодмінно потрібно скористатися пропозиціями нашого інтернет-магазину. Тільки в нас ви знайдете відмінний баланс ціни і якості. Адже наша мета — зробити доступними для вітчизняного споживача найкращі ветеринарні товари.

Next Post

Дві пенсіонерки віддали аферистам понад 50 тисяч гривень

У Львові дві пенсіонерки віддали аферистам понад 50 тисяч гривень – поліцейські застерігають, як не стати жертвою шахрайства. Правоохоронці Львівщини закликають: якщо хтось від імені поліцейських вимагає у вас гроші за родичів, які нібито перебувають у поліції за скоєння ДТП або іншого правопорушення, негайно телефонуйте на лінію 102. Про це […]