Тиждень права у Бортківській школі І-ІІ ст.

На виконання розпорядження голови Золочівської РДА №397 від 6 листопада 2015 року «Про затвердження заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права» в Бортківській школі І-ІІ ст. з 7 по 11 грудня відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Розпочавсь тиждень загальношкільною лінійкою, на якій педагог-організатор Брошко В.Я. ознайомила учнів з планом проведення тижня правових знань. Протягом цього тижня у всіх класах класоводи та класні керівники провели виховні години на правову тематику.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини та громадянина бібліотекар Кіт Н.Г. організувала книжкову виставку.

Просвітницька комісія учнівського самоврядування намалювала стінгазету „Всеукраїнський тиждень права”.

Вчитель правознавства Павук Г.І. підготувала відеопрезентації: «Злочин та проступки», « Я і мої права».

Практичний психолог Братейко І.М. провела усний журнал «Мій улюблений світ без насильства», де ознайомила всіх учасників навчального процесу з міжнародними документами щодо захисту прав дитини, оскільки тиждень права увійшов в рамки акції «16 днів проти насильства».

В школі пройшов конкурс на кращий малюнок « Я маю право…». На запрошення адміністрації школи в гості завітав місцевий дільничний Кобилко В. В., який прочитав цікаву лекцію «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та попередив дітей про дотримання правил техніки безпеки під час святкувань зимових та різдвяних свят. Закінчився Всеукраїнський правовий тиждень загальношкільною лінійкою та підведенням підсумків виконаної роботи.


Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулись районні змагання з шахів

В приміщенні спортивного залу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулись районні змагання з шахів, в яких взяли участь кращі шахісти дев’яти шкіл району. Команди було розділено на дві групи: в першій грали три команди основних шкіл, у другій – 6 команд середніх шкіл. Склад команди – 2 хлопці і 1 […]