Тиждень інформатики у Золочівському економічному ліцеї

Основне завдання, яке має вирішувати сучасна школа, полягає в тому, щоб навчити учнів швидко отримувати інформацію, опрацьовувати, аналізувати, зберігати її та на основі цього приймати своєчасні й нестандартні рішення.
З 6 по 10 лютого 2017 року у Золочівському економічному ліцеї було проведено Тиждень інформатики. Організація позакласної роботи дала змогу показати значущість і роль інформаційних технологій у сучасному суспільстві, розвинути творчі та інтелектуальні здібності учнів, підвищити інтерес до вивчення даного предмета.

Першою подією тижня було проведення турніру «Інформаційний бум». Ліцеїсти групи ПЛГ поділилися на дві команди та вболівальників. Під час гри активно відповідали на запитання, розв’язували логічні завдання, ребуси та кросворди. Переможців турніру визначило журі у складі Чикайло Ірини Антонівни (заступник директора з навчально – виховної роботи), Лучканіна Дмитра та Юрчука Олега (призери І етапу олімпіади з інформаційних технологій).
У вівторок ліцеїсти презентували кросворди для участі в конкурсі. Вони мали змогу не лише оформити свій кросворд, а й розв’язати кросворди інших.

У середу була проведена інформаційна година День безпечного інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Ліцеїсти дізналися більше про небезпеки, які можуть спіткати їх у мережі Інтернет. Розглянули ситуації порушення прав людини, які спонукали до визначення можливих способів дій, щоб захистити себе та своїх рідних. Під час підведення підсумків ліцеїсти пообіцяли, що не будуть байдужими до публікацій в Інтернеті, адже Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня.
Для учнів 9-го класу було запропоновано взяти участь в онлайн турнірі з інформатики.
Завершився Тиждень інформатики відкритим уроком у групі Е-2 (10-й клас) «Роботи з об’єктами на слайдах презентацій».

Тиждень минув цікаво і невимушено. Учням сподобалося робити те, що дає їм можливість проявити себе.

Золочівський економічний ліцей

Залишити відповідь

Next Post

До уваги батьків!

В Україні стрімко поширюється небезпечна гра серед підлітків “Біжи або помри”. Ризикована вулична гра, суть якої полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається, знайшла своїх прихильників у деяких країнах ближнього зарубіжжя. За непідтвердженими даними, гра “Біжи або помри” […]