ТІ, ХТО ТРИМАЮТЬ ДЛЯ НАС НЕБО

nebesna sotnjaМені наснилось, що вони зустрілись:
Убитий в Крутах й вірменин Сергій.
В саду едемськім на травичці всілись:
-За що тебе?
-За Україну, друже мій.

Сьогодні, 21 січня 2015 року, учні та педагоги «Школи радості» Золочівського НВК зібрались, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні. За тих, які боролися за честь, правду і гідність, які віддали своє життя за Україну.
Кожен із Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAМи щорічно вшановуємо пам’ять героїв України, ангелів Голодоморів, Битви під Крутами, Бабиного Яру… Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. Покалічені людські тіла та серця, Михайлівський Собор, Майдан, залитий кров’ю, барикади, шини. Революція Гідності, хрещена водою і вогнем…
Перша смерть на Майдані. Перший Ангел Майдану – Сергій Нігоян, який стояв разом із усіма іншими за волю, за гідність, за любов. Відтоді перед очима – його прочитання Шевченкового «Кавказу» ! Він наче знав, що загине, але це серце було вище смерті, страху і корисливості.
22 січня 2014 року загинули також Вербицький Юрій Тарасович та Жизневський Михайло Михайлович. Наші славетні Герої!
OLYMPUS DIGITAL CAMERAРазом із побратимами Небесної сотні, ці Ангели проклали шлях до нового життя. Це були перші смерті, шок і розуміння, що ми маємо справу з великою гидотною, яка не зупиниться навіть перед вбивством…
Ми закликаємо сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за світле майбутнє. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для боротьби за зміцнення власної держави на рідній землі.
У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.
Нехай кожен із нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!
Вічна пам’ять їм і вічна слава! Герої не вмирають!
Захід організувала й провела Фелештин О.П.,
заступник директора з виховної роботи та дошкілля.


Залишити відповідь

Next Post

Впродовж 2014 року до державного бюджету надійшло понад 25 млн.грн. податкових платежів

За січень – грудень 2014 року платники, які перебувають на обліку в головному офісі Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до загального фонду державного бюджету 25445,85 тис.грн. податкових платежів. У порівнянні з відповідним періодом 2013 року надходження зросли на 9,4%, або на 2195,5 тис. гривень. Основними джерелами […]