Тест преміальних та китайських літніх коліс, Michelin Pilot Sport 4 S проти Winrun R330

В останні роки в сегменті бюджетних шин спостерігається значне зростання популярності, при цьому багато доступних варіантів з’являються переважно з Китаю. Однак як ці бюджетні шини працюють у порівнянні з найкращими в галузі?

У цьому змаганні надвисокопродуктивних шин (UUHP) інтернет магазин Autoshini.Com протиставляє знамениту Michelin Pilot Sport 4 S недорогому Winrun R330. Приготуйтеся шок контенту: ми порівняємо двох суперників і подивимося, чи зможе Winrun R330 встояти перед королем продуктивності – Michelin Pilot Sport 4 S.

Основна мета тесту — оцінити експлуатаційні характеристики різних шин у реальних умовах. Ми розглянемо такі важливі аспекти, як зчеплення з дорогою, керованість, рівень шуму та комфорт. Важливим аспектом є вартість володіння, включаючи ціну купівлі комплекту.

Результати, наведені нижче, були взяті з тесту коліс спортивних машин Autobild 2024 року, в якому загалом було протестовано 7 моделей.

Зверніть увагу, що для оцінки керованості як на мокрій, так і на сухій дорозі використовувалася середня швидкість кола замість стандартного часу кола та суб’єктивної оцінки.

ДисциплінаMichelin Pilot Sport 4 SWinrun R330
Шум, дБ71,271,3
Опір коченню, Н/кН8,118,23
Ціна колеса у розмірі 305/30 R19, грн162382729
Мокра дорога
гальмування зі швидкості 100 км/год, м53,468,3
Середня швидкість кола, км/год76,665
Час проходження кола, з11,1413,03
Пряме аквапланування, максимальна швидкість пробуксовки, км/год94,494,3
Суха дорога
гальмування зі швидкості 100 км/год, м37,844,8
Середня швидкість кола, км/год109,9106,2

Зовнішній шум

З точки зору зовнішнього шуму колеса практично ідентичні. Мінімальна різниця в 0,1 дБ практично непомітна.

Мокра дорога

Різниця у гальмуванні 14,9 метра еквівалентна приблизно трьом з половиною корпусам автомобіля, що підкреслює суттєвий розрив у продуктивності.

Мішлен показує чудове зчеплення та контроль, забезпечуючи більш плавне та швидке керування у вологих умовах.

Суха дорога

7-метрова різниця в гальмуванні відповідає приблизно півтора корпусу авто, що підкреслює перевагу Michelin. Передові технології вносять свій внесок, диво не відбулося, китайська гума не здатна дати відсіч ні в чому.

Ціна

При порівнянні цін у розмірі 305/30 R19 різниця колосальна і розбивається в 6 разів! По суті один комплект Мішлена обійдеться як 6 комплектів Вінран! В умовах сучасної України, де кількість водіїв і без того знизилася, купівля преміального комплекту гуми виходить на певний помірний рівень.

Така істотна різниця в ціні підкреслює значну перевагу для споживачів, які дбають про бюджет та безпеку. У той час як Мішлен володіє кращими характеристиками і функціями, Пілот Спорт може дати емоції та задоволення від агресивного стилю їзди. Вінран є високоекономічною альтернативою, що робить його привабливим варіантом для тих, хто хоче заощадити гроші.

Економічна ефективність є ключовим аргументом на користь бюджетних китайських коліс, яких останніми роками стає дедалі більше.

Інтернет магазин Autoshini.Com передбачає суттєве скорочення обсягів продажу преміальних рішень, і, на жаль, готується к гіршому. Український ринок сильно змінюється, середній чек комплекту гуми залежить від економічної ситуації в країні, а вона, в останні 2 роки, дуже сильно здала.

Next Post

Як уникнути розлучення та зберегти шлюб

Ситуації, коли подружнє життя дає тріщину і двоє колись палких закоханих віддаляються одне від одного – не рідкість. Складніше за все в таких випадках є своєчасно помітити та признати проблему, спробувати підібрати шляхи її вирішення. Розлучитися і остаточно зруйнувати все, що залишилося між парою набагато простіше, звісно. Проте, в такий […]