Тернопіль знову став рекордним містом: торт – 102 метри

Скуштувати найдовший торт у Тернополі зібралися сотні мешканців: від малого до великого у суботу, 3 червня. Про це інформує новини портал “20 хвилин”.

“Керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова вимірювала довжину торту під гучні оплески заінтригованих тернополян. – Вкотре Тернопіль одержує титул: “кулінарна, смачна та гастрономічна столиця України”, – каже жінка. – Мені дуже приємно, що це вже така своєрідна традиція: реєструвати тут масштабні гастрономічні рекорди за категорією “кулінарне мистецтво”. Сьогодні ми маємо рекорд: торт “Вишиванка” довжиною 102 м 90 см. Рекорд перевищив усі наші прогнози. У Львові на День вишиванки був також встановлений рекорд торта “Вишиванка”, але його довжина була всього 16 м, 15 см. Тому в Тернополі нині – абсолютний рекорд.” – інформує видання.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Голіч Софії Стефанівни

Діти, онуки і правнук Нестор з 75-річчям вітають Голіч Софію Стефанівну. Бажаємо щастя, здоров’я і сили, Щоб довгі літа плечей не схилили, Щоб спокій і мир панували на світі, Щоб радість знайшли Ви в онуках і дітях! Хай доля дарує Вам щирі хвилини У дружньому колі і в колі родини! […]