Запрошуємо на Термальний вікенд в Угорщині

Дата проведення туру: 2-5 грудня 2021 року. Вартість туру – 85€ + 200 грн. Тур вихідного дня до Угорщини – відпочинок на трьох термальних курортах – Хайдусобосло, Егерсалок та унікальний Аквапарк з термальними водами в Дебрецені + знамениті угорські вина в Токаї та Долині красунь. Також в програмі туру відвідування Марії Повч – найбільшої святині Угорщини та екскурсія неповторним і героїчним містом Егер.

Маршрут: Золочів- Львів – Марія Повч – Хайдусобосло – Егерсалок – Долина красунь – Егер – Дебрецен – Токай – Львів – Золочів

Програма туру:

1 день. 23:00 год. – збір групи біля храму М. Чарнецького. Виїзд на кордон.

2 день. Марія Повч, Хайдусобосло. Прибуття в Угорщину, місто Марія Повч. Молитва у церкві св. Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Одним з найбільш унікальних місць Угорщини, яке приваблює туристів з усього світу є термальний курорт Хайдусобосло – особливий купальний і лікувальний комплекс. Приїхати сюди на відпочинок можна не залежно від сезону (зима, літо чи осінь, весна). І зимою, і літом тут чекає на вас гарний великий Аквапарк, пляжі, гірки, спа, а ще купальні під відкритим небом і криті басейни. Природна цілюща сила місцевих водних джерел і комплексність підходу до відпочинку зможуть задовольнити смаки як сімейних пар з дітьми, так і самотніх, молодих та мандрівників у віці. Особливі властивості місцевих водних джерел унікальні, а кваліфіковані лікувально-профілактичні послуги пропонуються відвідувачам цілий рік. Термальні води Хайдусобосло – це комплекс з 3 закритих і 4 відкритих басейнів з термальною водою. У басейнах вода температурою 75°С охолоджується до 32 – 38°С. Дослідження виявили, що термальна вода Хайдусобосло містить бітум, хлорид натрію, хлорид амонію, бром, йод, калій, та інші хімічні елементи, серед яких літій, магній, залізо – і далі за таблицею Мендєлєєва. Клімат цієї місцевості теплий і сухий, що обумовлює велику кількість теплих днів в році і з більш ощадними температурами в зимові місяці. Тому, цей термальний курорт – одне з небагатьох місць в світі, де можна не тільки повеселитися, але й відновити здоров’я всіх членів сім’ї в будь-яку пору року. Поселення в готель, відпочинок в термальних басейнах.

3 день. Егерсалок, Долина красунь, Егер. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в термальні купальні м. Егерсалок. Чисте повітря, гарний ландшафт, сосновий ліс і великий комплекс з лікувальною водою. Егерсалок – це невелике курортне селище в 140 км від Будапешта. Купальні знаходяться біля гарячого джерела, що б’є на поверхню з глибини 410 м. Температура води + 68°С. Стікаючи вниз, вона створила соляні пагорби через що термальні купальні Егерссалока називають «Угорським Памуккале». Далі їдемо в Долину красунь, поруч з невеликим угорським містечком Егер. Тут нас чекає справжній угорський гуляш та дегустація п’яти сортів ексклюзивних угорських вин в одному із винних льохів. Усе вино вироблене із винограду, що росте на місцевих плантаціях (вартість €15). Егер. Екскурсія одним з найкрасивіших міст Угорщини – містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як «місто – патріот», адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо – зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу. Після екскурсії, шопінг у торговому центрі “Теscо”. Повернення в готель, ночівля.

4 день. Дебрецен, Токай. Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року – одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum. Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю “Aqvaticum Debrecen Termal”, вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль. Далі наша подорож продовжується в Токаї – знаменитому виноробному регіоні Угорщини. Ми побуваємо в одному з безлічі винних погребів, де скуштуємо знамениті токайські вина та справжній угорський гуляш (вартість €20). Токайське вино є дуже відомим у світі. Це десертні солодкі вина з насиченим золотистим забарвленням, які так полюбляли пити королі ще у давні часи. Виноград збирають восени, коли він влітку під сонцем дозрів, а восени під час дощів та туманів покрився унікальною «благородною» цвіллю, а потім ще під сонцем виноград не гниє, а перетворюється на родзинки одразу ж на лозі. Вже на цьому етапі сонячно-медово-пліснявілий виноград збирають і роблять смачне вино. Виїзд на кордон. Прибуття у Золочів пізно ввечері.

У вартість включено:
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; проживання в готелі; харчування – сніданки (після ночівлі в готелі); Екскурсія в Егері.
Додатково оплачується:
медичне страхування; депозит на факультативні екскурсії €20 (використовується на дегустацію вина, або інші факультативи, крім вх. квитків у купальні); вхідні квитки в купальні та інші екскурсійні об’єкти; дегустації вин та гуляшу (за бажанням).

Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ Паломницький Центр М. Чарнецького – 067 522 09 02

Next Post

Куди може поскаржитися пацієнт при невиконанні своїх обов'язків місцевими лікарями

Одразу зауважимо, що скарги будь-якого характеру слід починати розв’язувати безпосередньо у медичному закладі, звернувшись до керівника лікарні. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі МОЗ. Якщо таке звернення не допомогло  – можна звернутися до регіональних департаментів охорони здоров’я при ОДА.  Також в регіонах  працюють телефонні “гарячі лінії”  з питань COVID-19. Наразі Програма […]
Золочів.нет