Тенісний турнір MASTERS –JUNE 2020 на Золочівщині

Сьогодні турнір MASTERS –JUNE 2020 добіг завершення. Фінали вдалися. Попри те, що це лише друге змагання після тривалого вимушеного застою. А для учасників головного фіналу перше.

У стартовому поєдинку ігрового дня зустрічалися Юрій Кулик та Віталій Галай. Саме ця пара боролась за титул на турнірі попереднього тижня. Тоді у непростому поєдинку свій дебютний титул у першому дивізіоні здобув Віталій. Як вчить спортивна наука, поразки треба забувати швидко, а перемоги ще швидше. І чіткіше реалізовувати наукові постулати на практиці дозволяє вагоміший тенісний досвід. Тож над домашнім передматчевим завданням краще попрацював Юрій Кулик. У першому сеті, доки Віталій ще згадував попередній успіх, рахунок швидко став 6:0 на користь опонента. Далі ситуація дійшла до критичного 5:2. Але тим і цікавий теніс, що це не гра з одностороннім рухом. Балансуючи на грані поразки, Віталій очко за очком бере чотири наступних гейми і виходить у сеті вперед 6:5. Далі заряд у нього закінчується, суперник вирівнює сет – 6:6. Тим не менше, Віталій ще знаходить у собі мотиваційний ресурс і виграє тай-брейк. Та, як виявилося, після вчорашнього виснажливого півфіналу на більше сил у нього не залишилось. Третій сет 6:2 і матч за Юрієм Куликом. Результат неординарний, враховучи 4-разову перевагу суперника у віці.

У титульному фіналі за головний приз змагались Ігор Хоміцький та Мар’ян Олійник. Ігор вийшов на корт у ранзі лідера рейтингу та маючи деяку перевагу в очних зустрічах. У тому ж ранзі лідера він розпочав і матч. Надпотужні подачі дозволяли йому домінувати у своїх геймах, а високий темп в обмінах з хорошою прив’язкою м’яча до ліній забезпечили комфртну перевагу у першому сеті 6:3. В подальшому Мар’яну Олійнику вдалося вирівняти гру. Він знайшов друте дихання, ігноруючи втому вчорашнього півфіналу, став більше контролювати м’яч та менше помилятися. Навпаки, в Ігора Хоміцького у грі позначився спад. Що й не дивно через тримісячну тенісну паузу. А на додачу ще й не працював бекхенд. Таким чином, другий сет за Мар’яном Олійником 6:3. Такий же малюнок гри залишився і в останньому сеті, 6:2 і титул за Мар’яном.

Сезон розпочався. На черзі змагання юних тенісистів. Що стосується дорослих, то черговий турнір плануються на середину наступного місяця. Заявки на участь вже можна подавати.
Президент тенісного клубу “Олімп”
Роман Мерещак

Next Post

Вітання для Фельп Володимира

Привітання з днем народження для хресного Фельп Володимира з 30-річним ювілеєм від похресника Устима. Хресний мій найкращий, Я тебе вітаю, І багато щастя, Я тобі бажаю. Успіх під рукою, Щоби був повсюди, Поруч із тобою, Були добрі люди. І твої всі мрії, Хай в життя прийдуть, А всі біди злії, […]