ТЕНІС ЗОЛОЧІВЩИНИ: “Літній кубок 2017”

“Літній кубок 2017” перегорнув свої останні сторінки і став ще однією тенісною історією. Наприкінці ця історія отримала два цікавих сюжети.

Спершу лідер турнірного посіву Орест Станович на підході до суперфіналу поступився третій ракетці Володимиру Нагачевському. Тож з’явилась інтрига у боротьбі за титул турніру. Однак, пройшовши у додатковому матчі другу ракетку турніру Мар’яна Олійника у повторному матчі із своїм кривдником Орест вже належним чином використав наявні тенісні активи і взяв реванш – 6:4, 6:4.

Тим часом, добираючись до фіналів усіх головних турнірів, Володимир Нагачевський піднявся вже на другу сходинку рейтингу, змістивши Мар’яна Олійника на третю. На четвертих-п’ятих позиціях запеклі ветерани Роман Мерещак та Юрій Кулик. Їх атакує цілий пелетон тенісистів чий потенціал дозволяє набагато більше. Тож старт наступного турніру “Літньої першості” – їхній черговий шанс.
Що стосується ще однієї фішки “Літнього кубка 2017”, то у фіналі сітки “Великого бриля” зустрілися приграничні гравці першого та другого дивізіонів, 12-та і 13-та ракетки Тарас Онисько та Ярослав Скоробагатий. Тут вже Ярославу вдалося зігнорувати рейтингові розстановки і здобути популярний приз.