Театр імені Івана Франка розпочав у Львові гастролі пам’яті Богдана Ступки

В Національному академічному українському драматичному театрі  ім. М.Заньковецької 7 вересня розпочались гастролі  Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка присвячені пам’яті видатного актора, нашого земляка Богдана Сільвестровича Ступки. Про це нам повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Гастролі розпочались виставою «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Левицького. Під час відкриття заступник голови обласної державної адміністрації Іван Стефанишин привітав гостей, побажав колективу подальшої плідної творчої роботи, спрямованої на розвиток національного театрального мистецтва та зачитав вітання від голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка.

Львів’яни та гості міста матимуть можливість переглянути вистави: «Едіт Піаф. Життя в кредит» Ю.Рибчинського та В.Васалатія, «Грек Зорба» Н.Казандзакіса, «Маленькі подружні злочини» Е.-Е. Шмітта, «Одруження» М.Гоголя. Гастролі триватимуть до 16 вересня 2012 року.

Додамо, що у цей час «заньківчани» перебувають на гатролях у м.Києві.

Читайте також:

Помер видатний актор Богдан Ступка

Похорон геніального актора – Богдана Ступки (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Баскетбольний клуб "Золочів" став срібним призером обласних змагань (відео)

Кожної другої неділі вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту, а враховуючи ще й  те, що 2012 рік названий “Роком спорту та здорового способу життя”, 8 та 9 вересня цього року у містах Сокаль та Червоноград, в рамках ХХІ спортивних ігор Львівщини, відбулися обласні змагання з баскетболу. Приємно […]