Таємний хід у Золочівському замку (відео)

hidЗолочівський замок був збудований насамперед як оборонна фортеця, але поряд з тим це ще і житло. І все тут повинно було бути пристосованим і для оборони і для житла. Кожного разу Золочівський замок відкриває свої секрети. Цього разу мова буде про таємні ходи в замку.

“Звичайно і великий палац має елементи і оборони, і житла пристосованого власне для оборони. Ось наприклад в цьому залі є вихід на вал. Ми дізналися про цей вихід, лише коли знайшли опис замку 1738 року, а до цього про його існування ми і не підозрювали, тут було звичайне вікно. Для чого ж існував такий вихід? Документи на жаль про замовчують, але припущення є таке: господар мусив би мати швидкий доступ до оборонних укріплень, аби зорієнтуватися і правильно розпорядитися стосовно оборони. І в нас такий вихід існує. Окрім того у палаці ми знайшли дуже багато цікавих таких чисто комунікаційних моментів. Скажімо, коли обсипався тинь зовні з палацу нам відкрилися вентиляційні отвори і це був потайний хід схований зовні в стіні. У товщі стіни, яка має товщину 1,8 м. є сховані гвинтові сходи з тесаного каменю… “, – розповіла “Золочів.нет” директор Золочівського замку Надія Гупало.

Залишити відповідь

Next Post

Інтерв’ю із кандидатом в депутати до міської ради Тетяною Легоцькою (відео)

Сьогодні до нас у студію завітала кандидат в депутати до Золочівської міської ради від Українського об’єднання патріотів “УКРОП”  Тетяна Легоцька. Бесіда була про цілі в політиці, перефарбованих регіоналів і не лише… Поділіться цим у соцмережах: